Ptysiowe Przedszkole

Przedszkola

Reda, Obwodowa 26/A1

Magda - opinia (1) Po 3 latach owocnej współpracy szczerze polecamy Ptysiowe Przedszkole i z... Magda Zadowolona mama - opinia (1) W przedszkolu panuję bardzo przyjazna atmosfera, Pani Jola oraz Pani Katja są... Zadowolona mama Kinga - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z opieki i wychowawcy mojej córki. Pani Jola jest... Kinga
mamuśka - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona, opieka cudowna. Zajęcia dodatkowe, wycieczki,... mamuśka Olha - opinia (1) Bardzo mi się podoba przeszkolą. Mój syn zadowolony. Jemu wszystko pasuje.... Olha Paweł - opinia (1) Bardzo dobra kadra, super zaangażowanie i dbanie o dzieci. Paweł Patrycja - opinia (1) Przedszkole na medal, bardzo miła , przyjazna atmosfera. Dużo zajęć... Patrycja Karolina - opinia (1) Bardzo przyjazne przedszkole, dziecko szybko się zaklimatyzowalo i chodzi z... Karolina Patrycja - opinia (1) Polecam! Dziecko zachwycone, super zajęcia, Panie opiekunki z wspaniałym... Patrycja Justyna - opinia (2) Najlepsze przedszkole ;) super kadra i podejście do dzieci. ! Justyna super (1) Też jesteśmy zadowoleni, widac że Panie wkładają dużo pracy i serca w to co... Mama córeczki zdecydowanie polecam:) (1) Przedszkole jest bardzo przytulne, panuje tam ciepła i rodzinna atmosfera.... Łucja Polecam dobre przedszkole! (1) Przedszkole ma bardzo ciepły, kameralny klimat. Pani Kasia i Karolina pięknie... Mama dwójki dzieci.