Pub Polufka

Puby Kluby studenckie Gry planszowe Browary

Gdańsk, Konrada Leczkowa 18

Pffff - ocena (1) Mila obsluga, super kot :D i bardzo smaczny grzany cydr. Mecze moglyby byc... Pffff Joanna - opinia (1) Super polecam! Pyszne tosty i dobre piwko Joanna Liga Mistrzów! (1) kumpel wyciągnął mnie na meczyk. elegancko. piwko pycha! kibel dramat zen
Świetne miejsce (1) Bardzo klimatyczne miejsce na spotkanie ze znajomymi. Duży wybór gier i piw.... mj Wspaniałe miejsce (1) Polufka to miejsce z niesamowitym klimatem, idealna dla miłośników sportu,... shazzer W porządku (1) Największym atutem jest klimat, planszówki, różnorodność piw. Sporo miejsca,... dzien dobry git! (1) Duuuży wybór planszówek, a jeszcze większy wybór piwa - na stronie jednak nie... gall anonim Najlepszy z możliwych (1) Miła atmosfera, dużo gier planszowych, znakomity klimat podczas transmisji... Lara Sodof Świetny pub! (1) Obsługa potrafi bardzo trafnie zaproponować piwo, a wybór jest tak duży że... Paulina Ciekawe miejsce! (1) Prawdziwy pub- dobra lokalizacja, fajni ludzie, dobra obsługa, konkretne... Piwosz Ciekawe miejce. (1) Pozytywnie zaskoczony miejscem menu i klimatem!! zepsuła to wszystko obsługa... Alior dla piwka (1) dla dobrego meczu i dobrego piwka lepszego miejsca nie ma QRa Najlepszy pub w Polsce, jak nie na świecie :D (1) Pyszne piwo, jego niesamowity wybór i zaskakująco niskie ceny, wspaniała... Marian Radek - opinia (1) Idealny Pub do spotkań ze znajomymi, blisko przyjemnie, spoko obsługa. Dużo... Radek Fajne miejsce (1) Dobrze, że we Wrzeszczu jest nareszcie miejsce, w którym można po prostu się... M. Mekka (1) Klub przesympatycznych wieczorów w którym odkrywamy dziwaczne rosyjskie... Dziki Rex Git majonez (1) Świetny pub, bardzo dobre ceny ale przydalyby sie standardowe polskie piwka. Szymek Dobre piwo i miła atmosfera (1) Takiego Pubu brakowało we Wrzeszczu. Dobre piwo, miła atmosfera, przyjemny,... kkk Bardzo przyzwoicie (1) Jestem zszokowany jak fajnie ten Pub się rozwinął i mam nadzieję rozwijać... Jerry W Polufce? Świetne koncerty rockowe! (1) Zacząłem nie dawno tam zaglądać i udało mi się tam zaadoptować,z uwagi na... Jacek Przypadkowy Student