Czesław Kozłowski - ocena (1) Byłem mile zaskoczony obsługą podczas mojej wizyty w Serwisie Samsung w... Czesław Kozłowski Joko - ocena (1) Fantastyczna obsługa. Pani bardzo miła i spokojnie tłumacząca jak poradzić... Joko Alicja - ocena (1) Profesjonalizm. Bardzo miły Pan pomógł mi w "zapanowaniu" nad moją nową... Alicja
andsad - opinia (1) OK. szybko, profesjonalnie, polecam. andsad Adam - opinia (1) Bardzo miła i fachowa obsługa. Posiadałem wyłamany przycisk przy telefonie.... Adam Remigiusz - opinia (1) Bardzo serdecznie dziękuję za usilne próby wymiany akumulatora w telefonie.... Remigiusz Zdzisław - opinia (1) serwis załatwił usterkę mojego S22FE od ręki, uprzejmie w pełni... Zdzisław darek - opinia (1) trzy tygodnie czekam na wymiane ekranu darek Greta Georgievska - opinia (1) Witam mialam problem z telefonem samsung kakis wirus wkradl mi sie do... Greta Georgievska Ewa - opinia (1) Witam, chciałabym podzielić się z mają opinią o punkcie Servisu Samsung w... Ewa Adam - opinia (1) Naprawa gwarancyjna mojego Samsunga S10 została ogarnięta w ciągu dwóch dni.... Adam Artur - opinia (1) Profesjonalna obsługa Polecam w razie problemu i nie tylko Artur Zbyszek - opinia (1) bardzo szybka i sprawna usługa czyszczenia głośnika . Polecam Zbyszek AGATA - opinia (1) Bardzo profesjonalna, miła obsługa AGATA naprawa gwarancyjna telefonu Samsung (1) Oddałem do naprawy gwarancyjnej telefon żony Samsung Galaxy S8, naprawa... Mariusz Zdecydowanie polecam serwis !! (1) Miałam w telefonie uszkodzoną baterię i kamerę. Za pośrednictwem Orange... Małgorzata Wymiana baterii w tablet Samsung Galaxy Tab 3 10.1 (1) Panienka przyjmująca zlecenia uprzejmie poinformowała, ze punkt naprawia... Franko Roman Konkretnie, szybko i fachowo! (1) Polecam serwis, bardzo fachowo przeprowadzona naprawa telefonu. Rozmowa z... Paweł P. Rzetelny serwis, ekspresowa naprawa (1) Po nieszczęśliwym upadku mój Samsung trafił do serwisu w celu wymiany... Jerzy TRAGEDIA!!!!! (2) szanowni Państwo, półtora miesiąca temu przekazałam Państwu tel do naprawy... JA