mysza - opinia (5) prosze uwazac catering sie zamknal , brak dostaw brak kontaktu... mysza Polecam dietę Wege (1) Koleżanka poleciła mi catering Pure&Fresh, więc zdecydowałam się spróbować.... Aleksandra Nowe menu mnie bardzo zaskoczylo (1) Musze powiedziec, ze stopniowo wprowadzane nowe potrawy do codziennego menu... Jacek
Super dieta (1) Z Pure and Fresh korzystam od lutego i jestem bardzo zadowolona z efektów.... Asia Wielki plus za diete z 3 posilkow (1) Od ponad miesiaca jestem na diecie healthy day i jestem zachwycona:) to dieta... Karolina Bardzo smaczna dieta Optimum (1) Za namową koleżanki zdecydowałam się na dietę optimum, która w pazdzierniku... Monika Horrible Service, misdelivered and makes fool of customer (1) OK, I need 2000 kcal and no Fish and Seafood. Called them and they confirmed... Marko Lukic Bardzo smaczny catering (2) Zamowilem catering sportowy za namowa kolegi z silowni. Bardzo dobry nie... Krystian - Czarny Wilk Najlepszy catering (1) Bardzo dobre jedzenie. Codziennie coś innego. Również dużym plusem są... Aga pyszne lunche do pracy (1) Od ponad miesiąca zamawiam swoim pracownikom lunche do pracy i jestem bardzo... Monika Polecam (1) Wybrałem diete sportowa, 2500 kcal. Bardzo fajne i zroznicowane posiłki.... Grzegorz Bardzo smaczna dieta wegetarianska (1) Jestem zaskoczona jakoscia i pomyslowoscia dan w diecie wegetarianskiej. To... Halina M. Super catering :) (1) Najlepszy catering jaki do tej pory mialem okazje sprobowac :) Pani Magda... Damian Szkoda ze nie ma 7 (1) Gdybym mogla, dalabym wyzsza ocene. Super smaczne posilki a do tego moge... Marta K.P Dobra dieta sportowa (1) Korzystam z diety sportowej 3500kcal. To chyba najdrozszy wariant ale... Grzesiek chudlam be glodu (1) po raz pierwszy nie bylam glodna podczas.. odchudzania :) Różne dania, nigdy... manka Chciałam tylko schudnąć do lata... (1) Plan był taki schudnąć do wakacji, stąd wzięłam dietę o kal. 1300. Dzięki... Domi smacznie i zdrowo czyli jedzenie dla każdego (1) Od 2 miesięcy korzystam z diety Pure & Fresh. Diety są bardzo urozmaicone,... Katarzyna Polecam :) (1) Myślałem że na diecie się je głównie sałatę, a tu miłe zaskoczenie :) posiłki... MK Smacznie, zdrowo i wygodnie (1) Świetne rozwiązanie dla osób, które chcą zdrowo się odżywiać ,nie mając czasu... Agnieszka