dagmara - opinia (1) Jestem pod wrażeniem, firma na miarę XXI wieku. Obsługa cudowna, znająca się... dagmara dagmara - opinia (1) Jestem pod wrażeniem, firma na miarę XXI wieku. Obsługa cudowna, znająca się... dagmara Sylwia i Patryk - opinia (1) Z czystym sumieniem możemy polecić robienie projektów w firmie purio. mimo... Sylwia i Patryk
Joanna J - opinia (1) Bardzo dziękuję za współpracę z salonem PURIO, Mimo odstraszające elewacji w... Joanna J Dariusz - opinia (1) Firma nie dotrzymuje terminów i ma słabe warunki lokalowe i magazynowe. A to... Dariusz Iza - opinia (1) Polecam każdemu , świetna obsługa oraz bardzo duży asortyment Iza Patrycja - opinia (1) W październiku 2019 udałam się do sklepu aby zakupić całe wyposażenie... Patrycja Godne polecenia (1) Z purio współpracowałem przy kilku projektach, szeroki asortyment w... Damian Miało byc tak pięknie... a wyszło jak zwykle :) (3) Ocena szczera i do bólu jak rachunek sumienia na minus Projektu brak, który... Dejw Pełna informacja (2) Bardzo polecam ten salon. Dowiedziałem się wszystkich szczegółów na temat... Tomek