Pyra Bar

Bary Jedzenie na wynos

Gdynia, skwer Tadeusza Kościuszki 24

Sabina - opinia (1) Polecam pysznie gustownie podane domowo Krem z ziemniaka super Dania duze... Sabina GA - opinia (1) Pyszne jedzenie, miła obsługa i super klimat. GA Andy - opinia (1) Bardzo fajny bar. Smaczne rzeczy. Jadłem kurczaka sukinsyna Andy
Dorota Biedronka - opinia (1) Jako pyrożerca, już po pierwszej wizycie jestem zakochana w pyrze. smaczne,... Dorota Biedronka Pycha (1) z*******a pyra za 20 zl mozna najesc sie i zastanawiac przez 30 min czy... Seba seba Niestety jest gorzej (1) Ostatnia wizyta w Pyra Bar zakonczyla sie niestety nieprzyjemnymi rewolucjami... Pawel Zamówienie telefoniczne (1) Zamówiłam przez telefon konkretne danie, na konkretną godzinę, z odbiorem... Kalina Totalna porażka po całości, nie polecam (1) (Byc może ta opinia pomoże usprawnić smak)..po raz pierwszy zdarza mi się... Daria pysznie (2) Uwielbiam klimat tego miejsca. Frytki najlepsze pod słońcem. Placki mmm... Paula Pierwsza i ostatnia wizyta (1) Byłam dziś z chłopakiem w Pyra Barze w Gdyni. Lokal jest dość duży, i tez... Głodna Ziemniak rządzi! (1) Z okazji obiadu odwiedziliśmy z chłopakiem lokal pierwszy raz. Wystrój bardzo... Mokka