Karolina - opinia (1) Najlepsze ciasta, tarty i torty weselne w miescie. Polecam Karolina Leszek Z - opinia (1) Tak jak w nazwie po prostu Pysznie :) Leszek Z Magda - opinia (1) Zamówiłam 3 blachy plus babeczki i wszystko było niewiarygodnie pyszne, czuć... Magda
Natalia - opinia (1) Najlepsze ciasta w całym Trójmieście!!! Natalia Arleta - opinia (1) Duży i pyszny asortyment, a zwłaszcza ciacha, które nie mają sobie równych ️ Arleta Zuzanna - opinia (1) Pyszne ciacho nie ma sobie równych! Obłędne ciasta, świeże pieczywo, tam... Zuzanna Aleksandra - opinia (1) Przepyszne i rozmaite ciasta! Polecam Aleksandra Ignacy - opinia (1) Pyszne ciacho, nic dodać, nic ująć. Bogate wyposażenie sklepu, przyjazna... Ignacy Dominika - opinia (1) Przepyszne ciasta, zawsze świeże i w najróżniejszych smakach. Jeszcze nigdy... Dominika Mateusz - opinia (1) Pyszne ciasta i taty, bardzo miła i uśmiechnięta obsługa Mateusz Kasia - opinia (1) Cukiernia na najwyższym poziomie . Przepyszne wypieki , piękny wystrój i... Kasia Ela - opinia (1) Pyszne Ciacho podbiło moje serce. Torty i ciasta są cudowne, przepyszne i... Ela Paula - opinia (1) Obłędne ciasta w szczególności tarty. Zamówiłam tartę żurawinowa na święta... Paula Karol - opinia (1) Ciasta są obłędne. Lekkie, nie za słodkie, delikatne. Wszystkie kompozycje... Karol Patrycja - opinia (1) Mogę śmiało polecić to miejsce. Przepyszne ciasta, lody, pieczywo...... Patrycja Rafał - opinia (1) Pyszne ciasta i torty No i oczywiście lody w cukiernii. Rafał Patrycja - opinia (1) Rewelacyjne wypieki, pieczywo i lody! Będziemy stałymi klientami Patrycja Aleksandra P- Cz - opinia (1) To miejsce pełne pasji i nieziemskich pomysłów Pani Izy ! Za każdym razem... Aleksandra P- Cz Kasia - opinia (1) Pysznie, pysznie,pysznie....wspaniałe smaki, zawsze swieżutkie wypieki,... Kasia Gorąco polecam (1) Gorąco polecam wypieki z pracowni Pyszne Ciacho. Lila