Pytanię do facetów - ile płacicie alimentów na jedno dziecko ???

Jak w temacie ;-)
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: pytanię do facetów - ile płacicie alimentów na jedno dziecko ???

zacznij się interesować dziećmi kupuj różne ciuchy itd zbieraj rachunki to sąd podzieli tą kwote na was dwóch czyli 500 ona i 500 ty
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

to dałeś się wyrolować sędzinie oni tak lubią w ciula lecieć za przeproszeniem ponieważ praca za granicą nie oznacza wielkiego zarobku i chyba że się przyznałeś do tego że pracujesz na czarno masz prawo się odwołać.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

ciekawe w jaki sposób ja mam zasądzone 1800zl na 3 dzieci i na 4dziecko 400zl z inna kobieta pracuje za granica i chce zjechać do polski podjąć prace w Polsce a one przy tym tracą dodatki i rodzinne z Holandii to ile moge mieć zasądzone przy polskich zarobkach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: pytanię do facetów - ile płacicie alimentów na jedno dziecko ???

Wielka samotna matka jak nie możesz sobie dać rady to daj dzieci ojcu nie jeden lepiej się zaopiekuje!!?
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: też mama

Widzisz, ona jest o tyle lepza od ciebie,że przynajmniej PRACUJE.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pytanię do facetów - ile płacicie alimentów na jedno dziecko ???

Z d... temat. Kwestia indywidualna, do rozpatrzenia przez sąd. Zdrowy rozsądek, dobry adwokat i tyle.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

To trzeba się było nie wiązać i nie robić sobie dziecka z facetem, który już jedno ma na utrzymaniu a zarabia tak mało :P No i sama idź kobieto do pracy, zamiast marudzić, że pieniędzy mało.
Niby 500 zł na dziecko to tak dużo? Ja mam dwójkę i za 500 zł to dla jednego ledwo żłobek opłacę (państwowy, prywatne złobki i przedszkola są droższe).
CZemu niby dziecku z poprzedniego związku ma być gorzej, bo sobie tatuś znalazł nową mamusięi nowego dzidziusia sobie postanowił sprawić? Widać uznaliście, że Was stać, więc teraz nie płacz.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 9

Re: pytanię do facetów - ile płacicie alimentów na jedno dziecko ???

Bo baby to kije
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

Mój mąż płaci 500zl na swojego syna z pierwszego małżeństwa a zarabia 1500zl dodam tylko ze tez mamy wspólnie syna po opłaceniu wszystkiego zostaje na naszą trójkę 150zl oczywiście jej ciągle mało małego ubiera do nas jak zebraka a z nią pięknie
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

i na lewo od szefa 2250...
Nie rób swoich dzieci w balona ...
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 9

Re: pytanię do facetów - ile płacicie alimentów na jedno dziecko ???

A mnie czeka sprawa o rozwód i alimenty. Mam dwoje dzieci. Chcę płacić jednak żona chce po 1000 zł na każde. Ja zarabiam 3450 zł w tym 900 zł tzw, dodatku który jest ruchomy. czyli podstawą jest 24 z groszami. No poprostu nie stać mnie. W sądzie przedstawiłem dokumenty. Jak się bronić
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

Chciałabym, żeby ojciec mojej córki był tak zaangażowany i oczekiwał jedynie bycia w porządku. Bardzo dbam o to by mała miała z nim regularny kontakt, codziennie ją do niego wożę, żeby mieli ze sobą dobry kontakt, ale jak chcę uzyskać jakieś pieniądze np. na paliwo to śmieje mi się w twarz, że nie będzie płacił za moje zachcianki. Dokumentuje wydatki, ale je kwestionuje, bo nie mam rachunku - np. że leki, na które wydałam teraz w sumie ok 100zł to nie były leki dla córki tylko dla mnie, albo że wcale ich za tyle nie kupiłam...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

Witam, po przeczytaniu forum mam do Ciebie ~Kasiu79 prośbe o porade. Odszedłem od zony rok temu(zwiazek to bylo juz pasmo klotni , na ktore partzylo dwoje malych dzieci-3 i 5 lat, nie bede rozpisywal sie kto byl winny bo uwazam ze kazdy kij ma 2 konce, wg mnie wina obopulna)wyprowadzilem sie do rodzicow z wynajmowanego przez nas mieszkania oznajmujac żonie ze bede Ją i dzieci utrzymywal finansowo, od tamtego czasu co miesiac daje jej 3600 zl na utrzymanie (pokwitowania mam)+ czasami kupuje dzieciom ubranka itp. Niedawno zamknalem swoja dzialalnosc z powodu gigantycznrego zadluzenia i braku pracy. Obecnie jestem niezgloszonym do UP bezrobotnym. Kasa sie skończyła i bede mial problem z uzyskaniem takiej sumy. Pozew rozwodowy zamierzam zlozyc na dniach, zwlekalem z nim gdyz bardzo kocham moje dzieci i balem sie ze sad bardzo ograniczy mi kontakt z dziecmi(zona mi dosyc go utrudnia) wyznaczajac czas wg popularnie przyjetych schematow, tj ok 2 dni na 2 tygodnie-zona wlasnie tak chce zrobic. Dzieci tez mnie kochaja, choc coreczka teraz 6-scio letnia jest mocno manipulowana. Ja chciałbym moc widziec dzieci 3 dni w tyg, czy to jest mozliwe gdy zona nie zgadza sie na to rozw.?jakie alimenty sad może mi zasadzic w obecnej sytuacji? Co moge zrobic zeby kontakty z dziecmi miec czestsze? Wiem ze powinny mieszkac z mama,kochaja ja ona z resztą Je takźe, poza tym zajmuje się dobrze dziecmi.Prosze o wszelkie informacje mogace pomoc w mojej sprawie. Z gory serdecznie dziękuję i pozdrawiam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

Głodny ale internet musi być !
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

Hojny???sama kurtka ciepla min.70-100 zł.buty 100 a gdzie reszta?dzieci rosną!nawet po lumpeksach chodzic a i tak tanio nie ma juz! Książki?plecak?jedzenie!itd itp?
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 9

Re: Pytanię do facetów - ile płacicie alimentów na jedno dziecko ???

wyczyść konto w banku, samochód przepisz na rodziców albo siostrę , jeśli źona pracuje, to Tobie alimenty zapłaci :)
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 21

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

Nitka - witam w klubie. Mam dokładnie to samo. Chociaż planuję wnieść sprawę o alimenty. Tyle, że mój gwiazdor stwierdził, że wtedy to on weźmie dzieci i ja mam mu płacić. Póki nie chcę kasy, to mogę je wychowywać... Podobny do większości Panów tutaj korespondujących
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

Drogi Danielo,
my też pracujemy... A do tego same musimy utrzymywać dzieci, bo te grosze od Was są tylko na waciki...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

dziecko powinno żyć tak, jak przed rozstaniem rodziców. Dlaczego ma z czegoś rezygnować, bo rodzice się rozstali i tatuś woli kasę dla siebie i swojej nowej laski trzymać?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

a co ma wina rodzica do utrzymania dziecka? Alimenty płaci się na dziecko a nie za karę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Czajnik elektryczny (3 odpowiedzi)

Witam, szukam dobrego czajnika elektrycznego

nie chcę nosić rękawiczek- co zrobić (22 odpowiedzi)

dziewczyny, moja córka uparła się i nie chce nosić rekawiczek. Na dworzu mróz, rączki czerwone,...

Czy posiadanie dzieci jest warte zmiany stylu życia? Czy wychowywanie dzieci jest przyjemne? (47 odpowiedzi)

Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad urodzeniem dziecka, więc chciałem zapytać. Właśnie...