Pytanię do facetów - ile płacicie alimentów na jedno dziecko ???

Jak w temacie ;-)
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Mój poród- przestroga!

mirek fundacje otwórz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mój poród- przestroga!

ciekawe ile z was można spotkać w dyskotekach jak wydajecie pieniadze przeznaczone na dzieci . Mogę wskazać co najmniej 5 kobiet . No ale te które tu piszą to nie wiedzą co to dyskoteki .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: STYCZNIOWE I LUTOWE CIĘŻARÓWKI:) 6

DOSKONALE ROZUMIEM O CZYM PISZESZ. Mój synek też jest dla mnie okiem w głowie... płacę systematycznie, a dziecko chodzi w podartych butach... serce mi pęka kiedy to widzę, ale nie stać mnie już na to aby kupić mu nowe buty. Płacę 680 zł. Gdybym mógł, to ozłociłbym synka. Mimo tego mamy ze sobą świetny kontakt. Co jakiś czas jednak słyszę od niego, że tata ma dużo pieniędzy, a mama to nie ma i nie stać jej na to, czy na tamto. Jest to dowód na to, że w domu u mamy jest nastawiany "odpowiednio". Nie potrafię tego zrozumieć osobiście. Nie potrafię z tym walczyć, bo wiem, że my będziemy do siebie "strzelać" a synek będzie dostawał rykoszetami - to obłęd. Niech matki w końcu zauważą, że nie wszyscy ojcowie "na odległość" są samolubnymi s...synami!!! Niech również dostrzegą nasze starania w kierunku wychowania dzieci - na odległość jest trudniej!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mój poród- przestroga!

A dlaczego sam nie zająłeś się córką??? A krzywdy za brak obecności rodziców??
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: też mama

dziecko z rozbitych rodzin, nigdy niestety nie będzie (zgadnij? Panno M)? niestety psychiki nadszarpanej w dzieciństwie nie da się zagoić matczyną/ lub tylko ojcowską miłością... niestety... zatem nie pisz proszę bzdur, że dziecko wychowane bez ojca (to samo co bez matki) będzie wspaniałym człowiekiem... czas nie zaciera ran, a tylko je ukrywa, dobrze ukrywa... a takie osóbki nawet o tym nie pomyślą... bo wszystko wiedzą lepiej... heh
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

świetne kryterium, czyli jeśli wina leży po jej stronie, bo się skurwiła, to też może wychowywać dziecko, i dawać jak najlepszy przykład dziecku, tak???? świetna NitkaN, gratulacje!!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

Zacznijmy od tego ze w rajskiej wyspie Tuska wiekszość alimentów
nie placi!! To na dodatek nikt niepotrafi tych alimentów wyegzekwować nawet z wyrokiem sądowym!! Ale jak by ten sam cwaniak co nieplaci alimentów miał kredyt w banku i niezaplacicl raty to wtedy sie odrazu okazuje ze bank potrafi za pomocą takich samych sposobów wycisnąc od goscia wszystko co do grosza i nawet wiecej bo z kara i odsetkami!!
Ale ludzi tym kraja ma sie gdzies .liczy sie tylko biznes wkoncu zniego sie POlitycy utrzymują!
Przyjaciólka nie dostaje alimentów od 2 lat facet pracuje i zaden prawnik i sąd czy komornik niepotrafi odniego odebrac nawet złotówki
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

Super pomysł ,tak właśnie zrobiłam i trochę optyka się zmieniła. Okazało się ,że nastolatka to skarbonka. Nawet nie w kwestii swoich potrzeb ale bo szkoła sie kończy ,bo Bierzmowanie ,koleżanki maja urodziny ,ona potrzebuje kosmetyków ,podpasek . Chce wyjeżdżać na wycieczki ,chodzić do kina. Takie normalne życie ,które do tej pory prowadziła a przy mamie nie miałaby szansy z alimentami ,które uważał Tatuś.
Ja co prawda straciłam córkę ale to inna sprawa. Może gdyby ojcowie wcześniej zdawali sobie sprawę ile potrzeba dzieciom nie tylko pieniędzy ale i czasu ,uwagi nie podejmowaliby tak pochopnie decyzji o zostawianiu ich a już na pewno nie żałowaliby im pieniędzy. jednak czego można się spodziewać po ludziach ,którzy zdradzają ,zakładają nowe rodziny ,znów zdradzają itd. Brak odpowiedzialności za swoje decyzje na wszystkich frontach. A do tego kiedy będą starzy będą oczekiwali miłości i pomocy od dzieci...
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Mój poród- przestroga!

Jako ojciec dziecku niczego nie żałowałem. Po śmierci żony otrzymałem rentę rodzinną, którą w całości przekazywałem babci, która zajęła się wychowywaniem mojej córki. Prócz tego wysyłałem co miesiąc na jej potrzeby 20% moich zarobków, oscylujących wokół tych z górnej półki. Z tego mogła wyżyć nie tylko babcia, lecz również jej rodzina łącznie z moją córką na odpowiednim (dosyć wystawnym) poziomie. Jeśli ktoś uważa, że 5.000 w porywach do 7.000 to zbyt mało - niech mnie kopnie w d...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: też mama

Bo zarabiasz grosze, trzeba było się uczyć, płaciłbyś więcej. Mam kolegę, który płaci 5000 i co dziwne nie narzeka!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

chciało się ładować do dziury i zalewać formę komu popadnie to teraz płaćcie idioci, szympansy z nadmiernym popędem.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: też mama

A dlaczego miałby Jej zabierać skoro się dogadywali?! Tak bardzo was samcy boli, że są normalni, fajni mężczyźni, którzy dbają o swoje dzieci?! Wielka afera o 300 zł?! ŻENADA PANOWIE!!! Boże jacy jesteście biedni i ograniczeni:((((
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

nie rozumiem was wcale. z jednej strony laski mowia ze malo malo. a ile kosztuje utrzymanie 5 latka. moze ktos zrobi zestawienie tu na forum.
dlaczego fatec ma pokrywac calosc tego utrzymania, przeciez jest to tez dziecko dziewczyny nie tylko jego. poza tym dlaczego faceci krzycza duzo duzo. przeciez to wasze dziecko a nie sasiada. wydaje misie ze powinniscie dawac tyle na ile was stac jesli stac was na wiecej niz okreslil sad
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

Lepsza barbiowata mama i puchy w lodówce. Za tpo jaka mama można z nią iść na solarium, albo do wujka i wogóle.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

można wychowywać dzieci i pójść na solarium lepsza Mama zdenerwowana i zalatana czy wyoczenta
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

Skoro w linku na trojmiasto.pl jest napisane "zobacz, ile RODZICE płacą alimentów", to dlaczego po wejściu na forum widzę pytanie "pytanie do FACETÓW"!?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

Odpowiedzi sporo, a powinno paść drugie pytanie - ile kobiety płacą? Bo założę się, że znacznie mniej... jeśli w ogóle.

Pomijam to, że przeważnie mężczyzna płaci, bo w sądzie ma nikłe szanse na wygranie sprawy, dającą mu możliwość opieki nad dzieckiem.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

Mimo ze sama jestem matką niespełna 3 latki to po części popieram wielu ojców bo płacić zasądzone muszą a do wszystkiego "lansujące" się mamuśki krzyczą o więcej a z jakiej racji?! Bo na solarium potrzeba i na imprezy co by dziecku nowego "wujka" poszukać no paranoja a to że dziecko potrzebuje i nie mało kosztuje to wiadomo nie od dzisiaj. Najlepsza metoda to zrobić listę potrzebnych gadżetów(art. szkolne, kosmetyki itp) dla malucha a nie kasę do witki dla mamusi.
popieram tę opinię 55 nie zgadzam się z tą opinią 10

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

hmmmm to ja mam inaczej :) Jako ojciec,
powinienem otrzymywać alimenty na syna od jego mamy w kwocie 300,00 zł powinienem ale ..... (sami wiecie jak czasami bywa) pozdrawiam Ojców ..
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Mój poród- przestroga!

Ja płacę 680 zł. Mam wspaniałego synka, który we wrześniu skończy 8 lat. Jest całym moim światem.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Fajne Thrillery- co polecicie? (44 odpowiedzi)

j/w, ale nie z domieszka horroru, takie mocno trzymające w napięciu.

Kiepskie libido po urodzeniu dziecka (12 odpowiedzi)

Od jakiegoś czasu moje libido jest w naprawdę krytycznym punkcie. Jakby całkowicie...

jakie perfumy polecacie? (63 odpowiedzi)

Chcialabym sprobowac czegos nowego, bardzo lubie zapachy cytrusowe, swieze, ale i konwalie....