Pytanię do facetów - ile płacicie alimentów na jedno dziecko ???

Jak w temacie ;-)
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

OCZYWIŚCIE DZIECKO MUSI MIEĆ JAK NAJWYZSZE STANDARTY , GUWERNANTKĘ ZA 5000zł miesięcznie ..... SZOFERA KTÓRY ODWOZI I PRZYWOZI ZE SZKOŁY I OCZYWIŚCIE OCHRONE POPIERAM !!!! ZA DUŻO FILMÓW AMERYKANSKICH !!!
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 22

Re: pytanię do facetów - ile płacicie alimentów na jedno dziecko ???

Ale jeżeli sprawia trud odrabianie lekcji ,ubieranie oddaj dziecko facetowi ... Ja zchęcią wychował bym syna , nie chciał bym od byłej kobiety alimentów ..... Jak myślisz czemu nie chce oddac?? Czemu sama nie oddasz skoro to taki wysiłek i poswięcenie???
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 15

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

uważam że 330 moje i 330 matki = 660 zł matematyka jest prosta UWAŻAM ŻE WYSTARCZY jeszcze powinien odlożyć do skarbonki ...

wyobraż sobie że dorośli ludzie bez pracy lub na rencie muszą też przezyć za taka kasę bo tyle otrzymują od państwa
popieram tę opinię 60 nie zgadzam się z tą opinią 26

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

A ILE POTRZEBUJESZ??? DOSTAWALA BYŚ 2000zł BYŁO BY MAŁO!!! APETYT ROŚNIE W MIARĘ JEDZENIA !! OCZYWIŚCIE NIE DZIECKA TYLKO TWÓJ !!! ŁATWA KASA .... PRAWDA?? SKORO MALO DOSTAJESZ ODDAJ DZIECKO FACETOWI I TY PLAC MU ALIMENTY.....
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 23

Re: pytanię do facetów - ile płacicie alimentów na jedno dziecko ???

Popieram kolegę - chociaz widzę tu dużo mamuś ktore uważają alimenty za swój dodatkowy dochód na przyjemności !!! Najlepiej jest na ręke mieć zasądzone 100 zł wyłudzić od faceta kolejne 400zł w łapę bo jeżeli będzie miala zasądzone całe 500zł nie jest to na rękę bo wtedy nie dostanie nic z opieki spolecznej i innych instytucji !!!!! Żenada !!!
popieram tę opinię 56 nie zgadzam się z tą opinią 42

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

Nie czekam na zrozumienie... zadalem pytanie , czyta ciekawość !!! Wylicz ile wydajesz lub wydawałeś na utrzymanie 6-8 latka ??? jedzenie ?? chyba że karmisz dziecko kawiorem , popija szampanem ??? Tak tak większość mamuś po otrzymaniu alimentuw uderza do fryzjera, kosmetyczki .... ( matka na sprawie sądowej wykazała że miesięcznych wydatkow ma 1500zł , dochodów z alimentami 1200zł więc sędzina pyta co Pani je , za co , za co kupuje Pani kosmetyki .NA TO INTELIGENTNA MAMUSIA odpowiada , że zjada resztki ktorych nie zje 4 latek ...!!! oczywiście na glowie balajaż , tipsy itp.. REAKCJA SĘDZINY BYŁA IDENTYCZNA JAK MOJA :-))) ŚMIECH ) !!!!
popieram tę opinię 34 nie zgadzam się z tą opinią 23

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

dziecko, pies, gramofon... co za różnica? Chyba tylko w cenie. Fakt jest taki, że facet za często daje się doić na kase! To naturalne zachowanie kobiety, naturalne w tym wypadku nie oznacza zdrowe, normalne.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 33

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

~Lulek dziwne masz podejście ....
mówimy o dziecku a nie np o psie ....
jakieś podziały.. kto mniej , kto więcej ...
a może więcej ten kto tylko płaci....
a mniej ten kto wychowuje, karmi, ubiera, odrabia lekcję itd.
dla mnie to jedyne sensowne kryterium
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

Pytanie jeszcze z czyjego powodu sie rozstaliście... uważam, że winna rozpadu małżeństwa strona powinna płacić więcej
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

~aeiou czemu milczysz ?
Czyż byś nie znalazł tu zrozumienia ... na jakie liczyłeś ?

Czy może internet Ci wyłączyli... bo z powodu zbyt dużych alimentów ... nie stać Cie na rachunki ??
popieram tę opinię 28 nie zgadzam się z tą opinią 9

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

żenada,na miejscu dzieciaka jakbym dorósł naj..... starego jak psa
popieram tę opinię 45 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

To odwieczny problem. Tatuś mojego dziecka,chociaż pracuje i mieszka za granicą od 2 lat udaje,że jest bezrobotny i nie płaci. Dziecko jest nastolatkiem i potrzeby znacząco wzrosły,ale jego to nie obchodzi. Ostatnio dał 200 zł i zadowolony. Jego żona wydzwania do mnie z wyzwiskami,że doprowadzam ich do bankructwa,żebym się od niech odczepiła. Ale na Facebooku zamieszczają zdjęcia z kolejnych podróży,a jego małżonka (co widać na zdjęciach) przeszła kolejne operacje plastyczne. Ale wersja dla sądu jest nadal taka sama. Jestem bezrobotny i odczepcie się od nas. Mam już tego dość. I chociaż trwa niby egzekucja komornicza,a jest mi winien ponad 25 tys zł czuję się bezsilna,bo on powie że nie ma pracy i ok. A dziecko ma żyć powietrzem. Uważam,że to najgorsza podłość ze strony faceta nie płacić na swoje własne dziecko!!!! I nie ma usprawiedliwień typu,nie dam ,bo mamusia pewnie wyda na kosmetyki.
popieram tę opinię 93 nie zgadzam się z tą opinią 9

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

330 to przedszkole kosztuje:/,na szlugi nie starczy a co dopiero na dzieciaka ,no chyba ze okładacie dzieciakowi na konto co najmniej drugie tyle to kumam
popieram tę opinię 29 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

pewnie jak "mamusia" (matką nie można takiej nazwać) za kase z alimentów chce się bawić, imprezować i kupować szmaty to nigdy nie będzie wystarczająco. Taka jest prawda,ojciec i matka mają zapewnić utrzymanie dziecku. Jak "mamusia" ma nowego gacha to niech on też płaci!
popieram tę opinię 107 nie zgadzam się z tą opinią 59

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

och ... nie doczytałam ..
7 latek...
przecież szkolnictwo mamy darmowe :)
Książki, bloki , kredki, farby, zeszyty , plasteliny.. gumki ... toż to fanaberie !
Książki można wziąć po tatusiu i paskiem związać tak jak to dawniej bywał :)
Do kina, teatru itp też chodzić z klasą nie musi...
niech sobie wypożyczy książkę i czyta ..
Tatuś czytał dużo i proszę jaki mądry :p

NIE DAJ SIĘ ~aeiou :))))))))
popieram tę opinię 103 nie zgadzam się z tą opinią 18

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

Przecież...
Dziecko nie je, nie pije, nie choruje ( więc leków kupować nie trzeba), ubrania mu nie potrzebne (bo jeszcze małe), co za tym idzie .. pranie też odpada...
Matka trzyma je zamknięte w pokoju.. oczywiście bez światła i ogrzewania .. bo i po co mu ... telewizor np.. skandal .. tatuś się wychował bez cartoon network i żyje :)
Tyle że tatusiowi kupowali ubranka ... to mógł na podwórko wyjść z mamusią :)
Przedszkole.. no to już by było niedopuszczalne..
niech Matka pilnuje !!! Dostaje przecież te 320 zł .. to na życie powinno jej starczyć ... do pracy chodzić nie musi .
Tatuś to ma wydatki... je, pije, gdzieś spać musi.. internet niezbędny w dzisiejszych czasach, na piwo z kumplami czasem trzeba wyskoczyć , mecz w tv zobaczyć , gazetę kupić .. komórka też niezbędna, ubrać się jakoś trzeba ..
A tu go "zła kobieta" skubie co miesiąc na 320 ...


~aeiou KONIECZNIE idź do sądu ... Ona Cie po prostu okrada !!!
Dziecko nic nie kosztuje !!!
Przecież nie możesz płacić za jej szmatki i kosmetyki !
popieram tę opinię 130 nie zgadzam się z tą opinią 31

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

Zdenerwowany Tatusiu chyba niewiele wiesz o potrzebach dzieci. I jeśli uważasz że więcej nie musisz bo te 330 wystarczy to jesteś żałosny.
popieram tę opinię 61 nie zgadzam się z tą opinią 62

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

Rozczarowana napisz ile wydasz miesięcznie na jedzenie dla 7-8 latka , ile na ubranie , na zabawki , kino itp ??? 2000zł ???? 5000 zł ???? 20000???
popieram tę opinię 32 nie zgadzam się z tą opinią 26

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

330 ojciec + 330 matka = 660 zł - niektóre dorosłe osoby mają mniejszą rente, emeryturę lub zasilek dla bezrobotnych i muszą przezyć cały miesiąc ...... poplacic rachunki itp. ( ja płacę na dziecko a nie utrzymanie matki)
popieram tę opinię 90 nie zgadzam się z tą opinią 39

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

to żenada, co za te kwoty można kupić ??
popieram tę opinię 47 nie zgadzam się z tą opinią 31

Inne tematy z forum

Cukrzyca ciążowa - pytanie (37 odpowiedzi)

moja cukrzyca ciążowa jest bardzo dziwna :) po glukozie 75g mój wynik po 2h wynosił 154, na czczo...

jaką kupić prostownice???? (50 odpowiedzi)

hey,dziewczyny prosze o rade,zamierzam kupic prostownice byłam dzis na polowaniu ale wybor jest...

Odkurzacz samojezdny - robot - opinie (70 odpowiedzi)

Czy ktoś ma takie cudo ? Czy to w ogóle działa. Chciałam dziś kupić ale sprzedawca stanowczo mi...