Pytanie o sprzątanie

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko
Mam pytanie do osób, które sprzątają i do tych, którzy zlecają sprzątanie. Jak wycenić sprzątanie mieszkania 100m2? Samo sprzątanie nie układanie, no chyba że jakoś dodatkowo płatne. Dodatkowo płatne mycie okien. Mieszkanie duże otwarte powierzchnie, stała współpraca. Będę wdzięczna za sugestie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pytanie o sprzątanie

Przy stałej współpracy 15-20 zł za godzinę sprzątania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pytanie o sprzątanie

Myślę, że ok 80 zł za sprzatanie przy stalej wspolpracy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pytanie o sprzątanie

Ja dostawałam 100 sprzątanie co tydzień łazienka, kurze, podłogi dywany tapicerka drzwi, ramki obrazy, parapety kuchnia,
okna dodatkowo, pranie tapicerki też
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Każdy wycenia według własnych potrzeb i wymagań. Ja współpracuję z firmą Anilop, która sprząta na terenie Krakowa. U nas wycena była jednostronna - firma powiedziała cenę, a ja odgórnie się na nią zgodziłem. Z tym że u mnie współpraca jest pomiędzy moją firmą a Anilop, dlatego że zatrudniłem ich do sprzątania naszych biur.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli chodzi o sprzątanie łazienki to powiem wam, że bardzo pomocne okazały się dla mnie ściereczki nawilżane. Doskonale radzą sobie z zabrudzeniami także warto na nie postawić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli chodzi o sugestie odnośnie sprzątania, to mogę polecić takie srodki do sprzątania jak tutaj - https://medim24.pl/ to takie do wykorzystania profesjonalnego :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pytanie bylo o wycenę. Nikt nie prosil o wrzucenie twojej reklamy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Jaki rower miejski kupic? (24 odpowiedzi)

Chcę kupić rower miejski, ale nie wiem co wybrać, bardzo podobają mi się w kolorze białym. Chcę...

Zaintertesowania, hobby, pasje... jak to znaleźć? (112 odpowiedzi)

Witam. Nie mam żadnych zainteresowań, hobby czy pasji, chciałabym to zmienić, żeby czymś się...

Obniżenie /wypadanie macicy (1227 odpowiedzi)

Dziewczyny, które macie obniżenie /wypadanie macicy jak sobie radzicie? Ćwiczycie czy operujecie...