Pytanie

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko
Pracuję w przedszkolu miejskimi i mam ubezpieczenie grupowe PZU i płace 52zl składki i mam pytanie ile czasu trzeba opłacać składkę i ile mogę dostać za pierwsze dziecko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

A jakie warunki masz w umowie???
Podpisywałaś umowę w ciemno czy ją przeczytałaś?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pytanie

Wraz z podpisaniem umowy powinnaś dostać OWU zawierajace informacje o wysokości świadczeń. Z reguły okres karencji wynosi 6 miesięcy dla większości przypadków (leczenie szpitalne itp) a 9 miesięcy dla urodzenia dziecka. Z reguły bo np gdy ja zapisywałam się do ubezpieczenia u mnie w firmie była akurat promocja i nie było okresu karencji wcale. Tak więc najlepiej znajdź dokumenty które podpisała a na przyszłość je czytaj ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Za urodzenie dziecka przy tej stawce powinnaś dostać od 1200 do 1500 zł. Ale oczywiście doczytaj w umowie! Karencji zazwyczaj jest 9 msc.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Kasza manna do butelki (27 odpowiedzi)

hej Dziewczyny jakie proporcje dajecie tak żeby dziecko piło kaszę manne z butli. Cukier...

czy akt notarialny kupna mieszkania oddajemy do banku przy kredycie hipotecznym? (11 odpowiedzi)

szukam tego oryginalu (wypisu) po calej chalupie, bo nagle jest mi potrzebny! i nie pamietam czy...

Co jedzą wasze 1,5 roczne dzieci? (36 odpowiedzi)

Ciekawi mnie co jedzą wasze 1,5 roczne dzieci, mój synuś je tylko to co mu smakuje i co zna,...