Pytanko do księgowych - co lepsze kurs czy studia podyplomowe???

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko Rodzina i dziecko bez ogłoszeń
Witam,
Nie wiem na co się zdecydować może będziecie w stanie coś doradzić.
Skończyłam liceum ekonomiczne, potem licencjat z rachunkowości i finansów. Następnie uzupełniające magisterskie na wydziale ekonomicznym
Pracuję w księgowości. Co wybrać:
- kurs w stowarzyszeniu księgowych na samodzielnego księgowego
- czy studia podyplomowe z rachunkowości i finansów na wydziale zarządzania UG????
Po studiach podyplomowych można się ubiegać o certyfikat z Ministerstwa Finansów
Proszę o radę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pytanko do księgowych - co lepsze kurs czy studia podyplomowe???

ja nie księgowa, ale moim zdaniem lepsze studia podyplomowe.
Podyplomówka to tak jak drugi tytuł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pytanko do księgowych - co lepsze kurs czy studia podyplomowe???

ja skończyłam podyplomowe i mam świadectwo kwalifkacyjne MF
uważam, że lepiej studia podypl., na UG są bardzo dobre
oczywiście podypl polecam dla osób które naprawdę są w temacie
była z nami na roku nauczycielka która chciała się przekwalifikować to męczyła się, bo tam wszyscy już biegli w temacie a ona tak naprawdę skorzystałaby najwięcej na kursie dla początkujących
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pytanko do księgowych - co lepsze kurs czy studia podyplomowe???

dzięki, może ktoś jeszcze?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pytanko do księgowych - co lepsze kurs czy studia podyplomowe???

do góry
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pytanko do księgowych - co lepsze kurs czy studia podyplomowe???

moja koleżanka robi podyplomówkę na UG a dodatkowo w Stowarzyszeniu przystępuje do samego egzaminu z pominięciem kursu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pytanko do księgowych - co lepsze kurs czy studia podyplomowe???

Cytrynka007! Mam do Ciebie pytanie...Czy uzyskując ten certyfikat MF spełniałaś wymóg o trzyletniej praktyce w biurze rachunkowym?
Czy jest to certyfikat na "Usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych"? czy jakoś inaczej się nazywa?
Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podjęłam z grupą moich znajomych studia podyplomowe na Wyższej Szkole Kształcenia Zawodowego, wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni z przebiegu nauki, materiały są bardzo szczegółowe, a do tego jest możliwość realizacji ich w dogodnym dla siebie czasie. Więc zgodzę się z poprzednikami, że studia podyplomowe to bardzo dobre rozwiązanie. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Według mnie zawsze lepiej wybrać studia podyplomowe, niż kursy. Dodatkowo pracodawcy zawsze lepiej patrzą jak pracownik ukończył studia i ma świadectwo potwierdzające uzyskanie odpowiednich uprawnień. Jak poprzedniczka, też kończył studia w WSKZ i bardzo sobie chwalę tą uczelnie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Gecco Deweloper (5 odpowiedzi)

Jeżeli ktoś jest zainteresowany szczerą opinią polecam przejść się po mieszkańcach inwestycji na...

Muza musi grać. (2291 odpowiedzi)

:) Dobrze jest jak gra, (co by nie zabrzmiał tytuł wątku zbyt autorytatywnie)....

Willa Migdałowa (4 odpowiedzi)

Inwestycja powstaje w niewielkiej odległości od ulicy Kartuskiej, którą szybko dojechać można...