Iwona - opinia (1) Kuchnia - wspaniały prezent gwiazdkowy ! Mój mąż zrobił mi wspaniały prezent... Iwona Nowoczesne meble kuchenne (1) Zaufałam opiniom innych klientów o firmie Qbik Design i nie zawiodłam się. W... Małgorzata Firma godna rekomendacji (1) Gorąco polecam firmę Qbik Design – wykonawcę naszej eleganckiej kuchni. Ekipa... Robert
Solidne meble łazienkowe (1) Bardzo chciałbym polecić firmę Qbik Design za jakość prac, szybkość wykonania... Rafał Piękna kuchnia (1) Po wakacjach kupiłam nowe mieszkanie i szukałam dobrego stolarza, który... Agnieszka Qbik Design - firma do zadań specjalnych (2) Kilka tygodni temu zaplanowałem, że zrobię mojej żonie niespodziankę.... Krzysztof Kuchnia marzeń (1) Do Tomka i Piotra trafiliśmy z polecenia i nie zawiedliśmy się. Nasza... Jan i Katarzyna Biblioteka na poddaszu (1) Obdzwoniłam kilkunastu stolarzy zanim trafiłam na Tomka i Piotra. Okazali się... Katarzyna Piękna i praktyczna kuchnia (1) Szukałam wykonawcy nowej kuchni, która będzie ergonomiczna, piękna i... Joanna Wymarzona aranżacja domu (1) Tomka jako sprawdzonego projektanta polecili mi znajomi. Od pierwszego... Małgorzata Przede wszystkim funkcjonalność! (1) Z Tomkiem współpracowaliśmy kompleksowo - od przygotowania projektu całego... Zuzanna Bardzo kreatywne i profesjonalne podejście (1) Tomek Chmielarski stworzył projekt mojego salonu - zaproponował nowoczesne... Joanna Dzieciuch