Renata/Bartosz - ocena (1) Wymienialiśmy fronty w kuchni (naprawialiśmy ją po poprzedniej ekipie). Pan... Renata/Bartosz Dominika - ocena (1) Nie zawiodłam się na opiniach firmy Qbik Design. Od dwóch tygodni mam nowe... Dominika Mateusz - ocena (1) Firma Qbik Design wykonała dla mnie szafkę pod sprzęt RTV. Mebel świetnie... Mateusz
Martyna - ocena (1) Jestem bardzo zadowolona ze swojej nowej kuchni, z której korzystam od... Martyna Julia i Marcin - opinia (1) Dziekujemy firmie Qbik Design za wykonanie mebli do kuchni i zabudowy... Julia i Marcin Julia i Marcin - opinia (1) Dziekujemy firmie Qbik Design za wykonanie mebli do kuchni i zabudowy... Julia i Marcin Sylwia - opinia (1) Polecam firmę Qbik Design jako wykonawcę mebli kuchennych. Cieszę się nową... Sylwia Weronika i Łukasz - opinia (1) Kilka tygodni temu firma Qbik Design stworzyła dla nas eleganckie meble do... Weronika i Łukasz Weronika i Łukasz - opinia (1) Kilka tygodni temu firma Qbik Design stworzyła dla nas eleganckie meble do... Weronika i Łukasz Milena - opinia (1) Od miesiąca użytkuję nową kuchnię, którą zamontował mi Pan Tomek z ekipą z... Milena Aleksandra - opinia (1) Zaufałam opiniom na portalu Trójmiasto.pl i nie zawiodłam się. Firma Qbik... Aleksandra Monika - opinia (1) Od tygodnia cieszę się moją nową i funkcjonalną kuchnią. Sprawnie wykonała ją... Monika Zuzanna - opinia (1) Firma Qbik Design zrobiła mi piękną kuchnię. Pan Tomek świetnie doradził,... Zuzanna Rafał - opinia (1) Polecam firmę Qbik Design. Jakość wykonania mebli kuchnnych, które zostały... Rafał Anna i Mariusz - opinia (1) Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszej nowej kuchni. Powstała bardzo szybko od... Anna i Mariusz Dominika i Michał - opinia (1) Jeżeli szukacie firmy, która solidnie i terminowo wykona meble kuchenne to... Dominika i Michał Alicja - opinia (1) Bardzo polecam meble kuchenne wykonane przez firmę Qbik Design. Wysoka jakość... Alicja Patrycja - opinia (1) Nie zawiodłam się na opiniach o firmie Qbik Design. Kilka tygodni od... Patrycja Weronika i Piotr - opinia (1) Bardzo polecamy firmę Qbik Design, która wykonała dla nas funkcjonalną... Weronika i Piotr Marzena - opinia (1) Od czerwca korzystam ze swojej nowej kuchni. Jest piękna i nowoczesna, taka... Marzena