Quantum - good job:)

Temat dostępny też na forum: Ekolan
A ja na złość malkontentom powiem że jestem pozytywnie zaskoczony jakością Ekolanu. Klucze dostałem w terminie. oczywiście były różne usterki typu rysy na szybach, brak kątów i płaszczyzn na ścianach, elewacja do podmalowania bo ktoś drabiną zahaczył ale to się zdarza na każdej budowie. Poza tym kierownik wziął wszystkie usterki na klatę i w ciągu tygodnia ma je usunąć. Jeżeli chodzi o jakość wyposażenia to bardzo odbiega ono od typowej developerki. Kocioł jest całkiem niezły (nie Viessman czy Hoval) ale Immegas, wentylatory też dali całkiem niezłe. Zaskoczyli mnie osprzętem elektrycznym, zazwyczaj na developerce daje się coś naprwdę taniego np F&F a tu jest Hager. Co do podłóg chcemy zrobić sobie panele winylowe do których potrzebna jest super gładka posadzka, szczerze mówiąc już byłem przygotowany na robienie nowej szlichty ale był monter na pomiarze i stwierdził, że podłoga nie wymaga żadnego przygotowania. Trawa zasiana, drzewka posadzone, droga z kostki pod garaż, a asfalt na osiedle już kończą.
Z mojego doświadczenia budowlanego (jako inż elektryk) wiem, że w jednej firmie jakość poszczególnych inwestycji może być różna, bo to nie firmy/deweloperzy budują tylko kierownicy i robotnicy. Panowie i Panie chylę czoła i gratuluję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8

Co za żenująca kryptoreklama. Jeśli jesteś inżynierem elektrykiem to chyba tylko na papierze bez żadnej praktyki, ponieważ powinieneś wiedzieć, że F&F produkuje jedynie aparaturę modułową (a nie osprzęt) i to jedynie elementy sygnalizujące i sterujące jak sygnalizatory napięcia, termostaty, zegary sterujące etc, a nie zabezpieczające (wyłączniki nadprądowe, różnicowoprądowe) i łączeniowe (rozłączniki). Zapewniam Cię że nigdzie na świecie nie zobaczysz osprzętu i zabezpieczeń F&F.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

I nawet przedmówca (który niby kupił domek) nie wie, że inwestycja nazywa się Ouando (a nie Quantum). Żenada...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Lagom (47 odpowiedzi)

Domy Lagom staną w kameralnym otoczeniu, na Ujeścisku. W pobliżu inwestycji znajdują się ciekawe...

SKARPETY SPORTOWE & ARTYKUŁY ORTOPEDYCZNE I REHABILITACYJNE (4 odpowiedzi)

Zapraszamy do nowo otwartego SKLEPU ORTOPEDYCZNEGO, który mieści się na Gildii nr 1, BOX 117....

Muza musi grać. (2299 odpowiedzi)

:) Dobrze jest jak gra, (co by nie zabrzmiał tytuł wątku zbyt autorytatywnie)....