Questrooms

Escape Rooms Strefy VR

Gdańsk, Startowa 4A

Nowy - opinia (1) Super zabawa !! Graliśmy w 5 gier (rolleycoaster / skok z budynku /... Nowy Super (1) Byłam tam w dwóch pokojach:) polecam, warto naprawdę super :) MAgda super! (1) Polecamy zdecydowanie! było fantastycznie :) jako pokój dla początkującej ale... Magda, Tomek, Beata i Mirella
Moja opinia (1) Meeeeeeeeeeeeega pokoje! Byliśmy w majówkę, polecam ! Maniek Rewelacja! (1) Byłem pierwszy raz na czymś takim i było świetnie! Idealne rozwiazanie aby... Filip Recenzja (1) Nie ma co się zastanawiać, pokoje warte odwiedzenia. Cena bardzo przystępna... Maciek Super pokoje ! (1) Byliśmy już w kilku escaperoomach w trójmieście. Pokoje w questrooms są... Darek Super pokoje ! (1) Byliśmy w dwóch pokojach, oba były super ! Na pewno wrócimy na kolejne.... Pati Świetnie ! (1) Super obsługa i zabawa ! Na pewno tam wrócimy :)) EmmeT Bardzo dobrze ! (1) Bardzo miło w lokalu, fajni ludzie, przyjemna atmosfera. Pokoje fajnie... Nati Dobrze jest (1) Świetna, wymagająca zabawa, czyli taka jaką lubię najbardziej! Karolina Najlepsza rozrywka w Gdańsku ! (1) Byłem z ekipą na wszystkich pokojach i była petarda ! Nigdy się tak dobrze... Mega Fan Świetne miejsce! (1) Znakomite miejsce na spędzenie czasu ze znajomymi! Pokoje bardzo dobrze... luki Extra zabawa ! (1) Byliśmy urodzinowo na obu pokojach i bawiliśmy się nieziemsko ! Za około... Maciek Super zabawa dla kobiet (1) Dawno nie miałyśmy tyle zabawy ,pokój "Zaginiony prezent" idealny na nudne... Kaśka naprawde warto (1) Super zabawa, super łamigłówki. Warto odwiedzić i spróbować. Łukasz Spoko (1) Wybrałem się z kilkoma kolegami do tego pokoju i naprawdę mieliśmy niezłą... headhunter Super rozrywka (1) Byliśmy na obu pokojach, super zabawa, chociaż po godzinie mózgi nam już... Mateusz Warto :) (1) Naprawdę super miejsce! Bardzo ciekawe pokoje, zarówno dla wyjadaczy w tej... luki Super (1) Ładnie, nowocześnie i skomplikowanie czyli to co lubię najbardziej. Polecam Michał