Alina Żołnierkiewicz - ocena (1) pełny profesjonalizm, miła atmosfera, polecam Alina Żołnierkiewicz Józef - ocena (1) Zabiegi rehabilitacyjne bardzo mi pomogły, odzyskałem sprawność ruchu.... Józef Anna - ocena (1) Do R-Cito trafiłam przypadkiem poszukując możliwości skorzystania z lasera,... Anna
Asia S - ocena (1) W poradni panuje fantastyczna atmosfera. Profesjonalne podejście do pacjenta... Asia S Emila - ocena (1) Z całego serca polecam gabinet. Bardzo profesjonalne i indywidualne podejście... Emila Maja - ocena (1) wspaniała profesjonalna pomoc w rehabilitacji, miła przyjazna atmosfera,... Maja Dominik - ocena (1) Jestem bardzo zadowolony z gabinetu rehabilitacji ortopedycznej, szczególnie... Dominik Monika - ocena (1) Korzystam systematycznie z zabiegów terapii manualnej u Szymona. Rewelacja.... Monika Elżbieta - ocena (1) Chciałabym podzielić się moją pozytywną opinią na temat placówki R-Cito.... Elżbieta I - ocena (1) Wszystko idealnie. Profesjonalnie i sympatycznie I pacjent - ocena (1) Fizjoterapeuta ok ale miejsce wizualnie pozostawia dużo do życzenia. pacjent Joanna - ocena (1) Szczerze mówiąc, jestem niezwykle zadowolona z doświadczenia, jakie miałam w... Joanna Jarosław M - opinia (1) Profesjonalny gabinet. Pan Paweł wspaniały fachowiec. Postawił mnie na nogi.... Jarosław M Mariola - opinia (1) Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Duża wiedza i zaangażowanie ze... Mariola Ela - opinia (1) Profesjonalizm.Empatia .Polecam! Ela Michał - opinia (2) Jestem pod dużym wrażeniem profesjonalizmu oraz atmosfery, która panuję w... Michał Pawel - opinia (1) Drentwienie prawej nogi, ciągnięcie do stopy, bol posladka, problem trwajacy... Pawel Magda Nojman - opinia (2) Fenomenalne miejsce, fenomenalni specjaliści. Pan Szymon został mi... Magda Nojman Ewa - opinia (1) Rehabilitanci bardzo fachowo zajmują się pacjentem. Polecam Ewa Tomasz - opinia (1) Profesjonalnie i sympatycznie, polecam wszystkim Tomasz