Denys - ocena (2) Dziękuję bardzo, pan Szymon bardzo mi pomógł, polecam go! Życzę mu naprawdę... Denys Daniel - nie polecam R-CITO - ocena (1) Zamiast 10indywidualnych terapii manualnych - spotkania z rehabilitantem na... Daniel - nie polecam R-CITO Renata - ocena (2) Pełen profesjonalizm. Polecam Renata
Zofia - ocena (1) Miałam problemy z kręgosłupem - odcinek lędźwiowy, kolanami, szyją. Ekipa z... Zofia Agnieszka - ocena (1) Polecam z całego serca , trafiłam tam z córką na rehabilitację- praca z... Agnieszka Tomasz - ocena (1) Pełna profesja, miłą atmosfera. Tomasz Iwona - ocena (1) niesamowite podejscie do pacjenta, ogromna wiedza rehabilitacyjna i... Iwona Paweł - ocena (1) Gabinet oferuje szeroki zakres usług, przez co cała rehabilitacja może się... Paweł Beata - ocena (1) Polecam rehabilitację w R-Cito. Terapeuta zadbał o każdy szczegół... Beata Maria C. - ocena (1) Dziękuję zespołowi R-Cito za wspaniałą rehabilitację po wymianie stawu... Maria C. Robert K. - ocena (1) Polecam. Miejsce , rehabilitacja, atmosfera - wszystko w najlepszym porządku. Robert K. Katarzyna R. - ocena (2) Po rehabilitacji barku w R-Cito jestem bardzo zadowolona! Bardzo dobry zespół... Katarzyna R. Marek - ocena (2) Pan Szymon to najlepszy specjalista od rehabilitacji kręgosłupa! Dzięki nim... Marek Zbigniew - ocena (2) Moje biodro było w opłakanym stanie, ale dzięki ich wiedzy i umiejętnościom,... Zbigniew Agnieszka S. - ocena (1) Trafiłam do R-Cito po urazie kostki. Chłopaki i dziewczyny tam naprawdę... Agnieszka S. Alicja - ocena (1) Trafiłam do placówki po operacji kolana. Cały zespół pracowników jest bardzo... Alicja Ilona - ocena (1) Na rehabilitację do R-Cito trafiłam z polecenia i był to bardzo dobry wybór.... Ilona Marcin - ocena (1) ogólnie polecam, dobre podejście do pacjenta Marcin Wojtek L. - ocena (2) Po krótce: po zerwanym ACL, kiepsko wykonanej operacji na NFZ Szymon nauczył... Wojtek L. Magda - ocena (2) Profesjonalne podejście, terapia skuteczna Magda