Rafał Markiewicz - Coach

Coaching

Gdynia, Lipowa 16C/8

Polecam, bardzo mi pomógł (1) Bardzo fajny coach. Widać, że to praktyk z bogatym doświadczeniem zawodowym w... Wojt Polecam go każdemu. (1) Przyszedłem na coaching kariery, bo rozważałem zmianę pracy – wystarczyło... Robert super coach i świetny człowiek (1) Super coach i zarazem świetny człowiek. Wprost bije od niego optymizm, ale... GosiaR
Jest super (1) Do tego coacha trafiłem z polecenia znajomych. Początkowo miałem pewne obawy,... Darek super czas, super spotkania (1) Świetny coach z szeroką wiedzą i dużym doświadczeniem. Ma kapitalne podejście... Irek świetny coach (1) wystarczyło kilka spotkań, aby pomógł mi się pozbierać z moim bałaganem i... kacper Jest super coachem (1) Jeżeli ktoś potrzebuje pomocy w poukładaniu spraw życiowych lub zawodowych,... Ariela zdecydowanie polecam (1) Zakręciłam się w życiu prywatnym i pogubiłam w zawodowym. Próbowałam to sama... Kasia Super coach (1) Świetny coach. Bardzo kontaktowy i z poczuciem humoru, ale jednocześnie... czarek Naprawdę polecam (1) Świetny coach. Uważnie słucha, dużo pyta i nie wiedzieć kiedy z tych pytań i... Monika