Rafał Markiewicz - Coach

Coaching

Gdynia, Lipowa 16C/8

Gda - ocena (2) Świetny coach i mentor. Trafiłem przez podcast Szerokie Horyzonty który... Gda Karolina - ocena (2) Decyzja o współpracy z Rafałem była jedną z moich najlepszych w karierze... Karolina Niezadowolona - ocena (2) Niestety pomimo pozytywnych opinii, moje doświadczenie na sesji u Rafała jest... Niezadowolona
Paweł - ocena (2) Opinię piszę po pół roku działania z Rafałem serdecznie polecam! Z każdego... Paweł Karolina - opinia (2) Rafał ma bardzo szeroką wiedzę biznesową i życiową. Do tego dokłada dużą... Karolina Tomasz - opinia (2) Przyszedłem do Rafała w trudnym dla mnie czasie. Byłem zdemotywowany w pracy... Tomasz Michał - opinia (2) Jestem po kilku spotkaniach z Rafałem. Z czystym sumieniem mogę polecić go... Michał Bartosz Rychlicki - opinia (2) Najprościej ująć można to tak: Jeżeli będę potrzebował, to na pewno wrócę do... Bartosz Rychlicki Justyna - opinia (2) Do Rafała trafiłam z polecenia. Moje życie stanęło na głowie, jedna decyzja... Justyna Jola L - opinia (2) Zmiana pracy, przeprowadzka do nowego miasta i sporo rozterek. Rafał na... Jola L Ania - opinia (1) Dziękuję Rafale za bardzo owocną współpracę:) Dzięki współpracy z Rafałem... Ania RadekO - opinia (2) Do Rafała trafiłem z polecenia znajomego, który kiedyś był jego klientem.... RadekO Mar.Se - opinia (1) Ukończyłam serie spotkań z Rafałem miesiąc temu, mogę powiedzieć że w końcu... Mar.Se Piotr - opinia (1) Najbardziej kompetentny i profesjonalny coach jakiego poznałem. Pomógł mi w... Piotr Piotr - opinia (1) Skorzystałem z usług coachingowych Rafała i była to jedna z moich najlepszych... Piotr Polecam! (1) Miałam z Rafałem kilka spotkań które zaowocowały w rozwiązaniu kilku... Ira Konkret i dobra atmosfera pracy - polecam (1) Rafała polecił mi znajomy, który korzystał z jego usług wcześniej. Miałem dwa... Robert Polecam! (1) Miałam 2 spotkania z Rafałem w poniższej sprawie. Potrzebowałam motywacji,... Aneta Spotkanie z nim to dobra inwestycja (1) Wyjątkowo uporządkowany i ogarnięty facet. Pomógł mi postawić pewne kwestie w... Marta Polecam tego coacha, jest świetny (1) Korzystałam z usług Rafała. Świetny kontakt, super współpraca i mega... Magda B