Karolina - ocena (1) Okropne miejsce. Ludzie chcą pomoc ,oddać krew a tu czeka się 5 godzin. Bez... Karolina Michu - opinia (1) Polecam każdemu (o ile oczywiście może) odwiedzić to miejsce. Michu Grzesław - opinia (1) Dramat Nic dziwnego, że brakuje dawców Moje doświadczenie z tym miejscem... Grzesław
Arek - opinia (1) Najwyższa jakość obsługi na każdym stanowisku. Arek Świetne miejsce (1) Bardzo miła obsługa która z jak największym serduchem wkłada w tę prace wiele... Piotr Zimowski Jak zawsze miło i przyjaźnie (1) Obsługa bardzo miła, w szczególności panie pobierające krew. Przy większej... Stały dawca bardzo wysoki poziom (1) zawsze miła i fachowa obsługa , przemiłe uśmiechnięte pielęgniarki . wszystko... ala Chcialem odac krew to mnie olali!!!! (2) Potrzebuje pis do książeczki wojskowej o grupie krwi.To chciałem oddać im... Rafał Bardzo dobrze i sprawnie (1) Wbrew opiniom niektórych osób, wszysko poszło szybko i sprawnie. Zero... root pawel - opinia (1) obsluga jest bardzo mila nie sluchajcie i nie piszcie takich bzdur pozdrawiam pawel Blood (1) Nie słuchajcie tych opinii , obsługa jest bardzo miła . Ci ludzie szukają... Marcin Żelazny Niestety... (1) Wiele razy w zyciu oddawalam krew, ale niestety w Gdańsku spotkałam sie z... Agnieszka Bardzo słaba obsługa (1) Bardzo słaba obsługa i złe podejście do dawcy.Wszędzie trzeba... marek