PORAŻKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (2) POTRZEBOWAŁAM PILNIE ZROBIĆ ODROSTY BO MÓJ FRYZJER SIĘ ROZCHOROWAŁ PRZED... ZBULWERSOWANA! fryzjer meski - polecam (1) bardzo dobry solidny fryzjer- czesc meska. damskiej nie znam. ostrzyga cie... kris nie polecam (1) byłam z córką przekuć uszy niestety masakra niedość ze pani się ręce trzesły... nigdy więcej
polecam!!!! (1) co jakiś czas robię pasemka u Pani Janeczki ( niedawno się przeniosła do tego... S. nieprofesjonalna obsluga (1) Korzystalam z uslug zakladu kilakrotnie. Dosyc zaskakujace wydalo mi sie to,... niezadowolona klientka Sylwia J - opinia (3) Telefon odebrała kosmetyczka która nie potrafiła udzielić mi informacji na... Sylwia J Nie wiem, skąd tyle niekorzystnych opinii, ja byłam zadowolona (1) Ktoś pisze, że średnia wieku klientów 70 lat. No i co z tego? Te dzisiejsze... Svl fruzjerka Grażyna i kosmetyczka Lucyna - super (1) fryzjerka męska (nie pamiętam imienia) - także profesjonalna Kamila nie polecam (1) Do Roccoco od wielu lat chodzi moja rodzina... ale raczej nie dlatego, że tak... Milk odradzam (1) absolutna beznadzieja,brak szacunku dla klienta,jedno co się liczy to KASA kosmo Polecam (1) Mój ojciec chodził tak jak był jeszcze w liceum, teraz ja korzystam z ich... Armo Teraz już klient. (1) Długo szukałem zakładu (salonu) fryzjerskiego, z którego był bym zadowolony.... jacek Polecam (1) Polecam Arek gammam - opinia (1) Raczej nie polecam paniom, dla których dobre strzyżenie włosa nie jest... gammam mimi - opinia (1) Powiem tak,niektóre fryzjerki miłe,ale ogólna atmoasfera srednia, najgorsza... mimi