Raczej nie...

Pojechałam z czystej ciekawości, obejrzeć obiekt. Godziny poranne, środek tygodnia. Parking ok, choć uważam, ze na taki obiekt jest zdecydowanie zbyt mały (co zresztą potwierdziła ostatnia sobota, kiedy samochody nie były już wpuszczane na parking. Za godzine i 10 minut parkinguu zapłaciłam 7, 50 zł. Nie jestem Grażyna, ale uważam, ze to drogo, co najmniej godzina- przy takiej wielkosci obiektu- powinna być darmowa. Oferta sklepów taka jak praktycznie wszędzie, naliczyłam 3 obiekty, ktorych rzeczywiscie nie ma ani w GB, ani Rivierze czy Klifie. Podoba mi się strefa "jedzeniowa" nie jest stołowkowo, chociaz poszczegolne pkt gastro upchniete na maksa obok siebie. Sporo trzeba się nachodzić, zeby obejść całą galerie. Z ciekawosci- warto. Obawiam sie jednak, ze bardzo szybko forum podzieli losy metropolii, stanie się totalną pustynią, do ktorej czasem ktoś zajrzy. Na pewno nie jest do konkurecja dla Galerii Bałtyckiej, może dla Madisona, chociaż przyznam szczerze, że w Madisonie wszystko jest jakos lepiej rozplanowane. Jesli odwiedze ponownie, to tylko ze względu na kino lub też restauracje. Pozdrawiam, Anna
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

podzielam opinię, Madison projektował Artysta ( nieporównywalne koszty budowy) , GForum projektował przeciętniak, za taką kasę coś zbudowano to oczywiste ale to zupełnie nie o to chodziło. To to na pewno nie będzie wizytówką miasta .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0