Forum Gdańsk

Centra handlowe

Gdańsk, Targ Sienny 7

Piotr - ocena (1) Najgorsza galeria w Trójmieście, jedyna z dużych, która praktycznie nie ma... Piotr Ja - opinia (1) Wszystkie kabiny w meskich toaletach na trzech pietrach zamkniete.... Ja Gd-ka - opinia (1) Niezrozumiały brak schodów przy parkingach... daje o sobie znać w okresie... Gd-ka
Art - opinia (1) Bardzo przyjemne miejsce,trochę się obawiałem tej inwestycji ale wyszło super. Art Koszmar (1) Toalety o 15w godzinie szczytu zamknięte porażka kolejki jak po mięso w PRL Syla z PRL u Katastrofa do wyburzenia (2) Byłem pierwszy raz i ostatni. Zwykła, ohydna galeria handlowa, wzorniczo... loki Raczej nie... (2) Pojechałam z czystej ciekawości, obejrzeć obiekt. Godziny poranne, środek... Anna Fatalna infrastruktura (1) Odradzam rodzicom z dziećmi. Mało wind. Te które są psują się, a nikt z... Agnieszka Korki przy wyjeździe (1) Ogromne korki - sam wyjazd z 5. Poziomu trwa godzine. Omijajcie Magda Ruchome płytki (1) Dzisiaj odwiedziłam i o mały włos nie wybiłam zębów. Wzdłuż kanału w kierunku... Elżbieta Warto odwiedzić :-) (1) Podoba mi się wszystko, różnorodność sklepów, smaczna kawa w barze kawowym,... ANETA bareizmy wiecznie żywe (1) Mamy miejsca gdzie gromadami przesiadują gołębie i w końcu jakiś geniusz... Hania Bardzo ładne centrum handlowe (1) Przyjemnie sie tam chodzi, dużo zieleni, laweczek itp. Ale parking to... Gośka Pyszna kawa! (1) Miejsce naprawde godne polecenia, obsługa przemiła a w kawach jest z czego... fan etno POLECAM!!! (1) Najpiękniejsza galeria handlowo - usługowa w północnej Polsce..Brakowało... Marek B. wszystko pięknie, ale opłata za parking... porażka (1) Piękne centrum handlowe, wspaniała architektura, nowocześnie.... niby... Mieszkanka polecam poza parkingiem (1) Galeria bardzo przestronna, dużo światła, które niweluje wrażenie... Kasja Tragiczny zasięg sieci (1) Galeria świetna, dobra lolalizacja, ładna w srodku, również tereny wokół... Adrian