Patryk - opinia (1) Polecam usługi wszystkim znajomym i nie tylko. Najlepszy adwokat, lepszego... Patryk Grzegorz - opinia (1) Krótki termin wizyty. Bardzo konkretny prawnik. Grzegorz Polecam w sprawach spadkowych (1) Z rodziną tylko na obrazku. A z tą kancelarią do sądu w sprawach spadkowych. Monika
Wygrana apelacja (1) Do mec. Lodzinskiego trafiłam z polecenia z przegraną przed sądem rejonowym.... Anna Jedyny prawnik, który zna się na stowarzyszeniach i fundacjach (1) Po dwóch nieudanych wizytach w kancelariach polecono nam mec. Krzysztofa... Anna 3 lata współpracy (1) Ta kancelaria obsługuje moją firmę trzeci rok. Umowy, sprawy pracownicze,... Jakub Kolejna sprawa rozwiązana (1) Zawsze korzystam z usług, gdy nie płacą mi faktur. Kolejna sprawa o zapłatę... Michał Kownacki Bardzo skuteczny prawnik (1) Mecenas jest specjalistą od trudnych spraw spadkowych. MK Korzystałem z pomocy w sprawie windykacyjnej i jestem zadowolony. (1) JP Trudny podział majątku (1) Dzięki pomocy mec. Lodzińskiego zwycięsko przeszłam przez trudny podział... Monika M. Dziękuję za pomoc i polecam. (1) Moja sprawa nie była łatwa i trwała długo, ale dzięki zaangażowaniu mecenasa... Jerzy Jestem zadowolony. (1) Jestem zadowolony. Stanisław Maziarz Rewelacja (1) Korzystam z pomocy w sprawach prywatnych (spadek itp.) i doradztwa w firmie.... Krzysztof Mogę polecić. (1) Pan Mecenas pomógł mi w podziale majątku. Sprawa skomplikowana, bo spadek z... JB Skuteczny prawnik (1) Dzięki pomocy tej kancelarii zakończyłem sprawę, która ciągnęła się od lat i... Marcin z Sopotu Skuteczny Radca (1) Miałam okazję skorzystać z usług Pana Krzysztofa z polecenia znajomych,... Grażyna