Krzysiek - opinia (1) Od pierwszego kontaktu wiedziałem, że dobrze trafiłem. Polecone przez... Krzysiek Iwona - opinia (1) Kancelaria godna polecenia, pełen profesjonalizm, zaangażowanie , wszystko... Iwona Zenon - opinia (1) Pomimo pozytywnego rozpatrzenia wniosku nie polecam tej Kancelarii w sprawach... Zenon
Natalia Zielmachowicz (1) Pani Natalia pełen profesjonalizm spokój opanowanie wiedza potrzebowaliśmy... Miroslaw Doświadczenie (1) Przy współpracy z tą kancelarią zdecydowanie widać spore doświadczenie w... Anna9 Windykacja (1) Bardzo szybko podjęte działania windykacyjne przez tego radcę prawnego... Pablos sprawa rozwodowa (1) Najlepsza kancelaria w mieście. Ja i moje dwie moje koleżanki z pracy... Ela polecam :) (1) Ja również zaliczam się do grona zadowolonych klientów - radcy pomogli mi... Ewa naprawdę polecam! (1) Jeden z moich klientów przestał opłacać faktury. Nie wiedziałem, jak sobie z... Tomek :) (1) Kancelaria pomogła mi w walce o odszkodowanie. Zawdzięczam je wyłącznie im,... Justynka :) (1) Czy polecam? Jak najbardziej - dzięki Państwu odzyskałam swoje pieniądze,... irenka polecam :) (1) Kancelaria pomogła wywalczyć mi niemałe odszkodowanie komunikacyjne. Gdyby... Karolina Jeszcze raz bardzo dziękuję! (1) Bardzo dziękuję kancelarii za pomoc w mojej sprawie. Po kolizji, towarzystwo... Wojtek Super! (1) Kancelaria już dwukrotnie świadczyła dla mnie usługi i z efektu każdej jestem... Jarek polecam! (1) Kancelaria pomogła mi wywalczyć odszkodowanie od sprawcy wypadku, przez... Marek dziękuję za pomoc! (1) Jestem ojcem, ale z matką swoich dzieci nie żyję, dlatego też płacę co... Jurek Szczerze polecam! (1) Zleciłem tej firmie obsługę długów - miałem kilku wierzycieli, którzy nie... Krzysiek Polecam (1) Gorąco polecam tą kancelarię! Pani Natalia Zielmachowicz pomogła nam podczas... Karolina Nigdy nie wiesz kiedy będzie potrzebny dobry prawnik (1) Dobrze, że tu trafiłem... pewnie sam bym sobie nie poradził ze swoją sprawą,... K Dziękujemy (1) Dziękuję w imieniu rodziców, są bardzo zadowoleni z pomocy w sprawie podziału... Ada