Zawiedziony klient. (2) Ja nigdy nie skorzystam z jego usług !!! Zawiedziony klient. dobra opieka prawna (2) Radca Rafał Zwierzyński pomógł mi bardzo w rozwiązaniu moich problemów... Alicja Skuteczny i wart ceny (1) Podczas wieloletniej współpracy mec. Zwierzyński wykazał się wysoką... Wiesław
Opinia (2) Miałem mocno skomplikowaną sprawę. Prawdę powiedziawszy nie liczyłem za... Leszek Polecam (1) Jestem stałym klientem i szczerze polecam usługi mecenasa Zwierzyńskiego. Jacek Walasek Partner w potyczkach z klientami z prawem na bakier (1) Stabilna Kancelaria działająca od ubiegłego wieku nie tylko na rynku 3miasta.... Andrzej Fal Pełen profesjonalizm (1) Z usług mec. Zwierzyńskiego korzystam od dwóch lat. Część spraw kończyła się... Adam sprawa w Sądzie Pracy (1) Kancelaria prowadziła sprawę z moim byłym pracodawcą - Kredyt Bankiem S.A.... Monika Z. Profesjonalna Kancelaria (1) Profesjonalna Kancelaria Szczerze polecam kancelarię mec. Zwierzyńskiego,... MT skuteczny do bólu (1) Cenię p. Rafała za to ,ze słucha tego co się do niego mówi. Dzięki jego pracy... Piotr Mazurek Andrzej Fal (1) Mecenas Rafał Zwierzyński wraz ze swoim zespołem stanowi skuteczną pomoc w... Andrzej Fal Skuteczny (1) Kacelaria mecenasa Zwierzyńskiego, to profesjonalny i skteczny pełnomocnik... Wiesław Milinkiewicz Polecam fachowość i doświadczenie (1) Polecam Mecenasa Zwierzyńskiego z całą odpowiedzialnością. Korzystam z jego... Marek P Skuteczność przede wszytkim (1) Współpracuję z Kancelarią Pana Rafała od kilku lat. Wspólnie zakończyliśmy... Przemysław Zymek Kancelaria (1) Kancelaria prowadziła moją sprawę przeciwko firmie ubezpieczeniowej PZU o... Bella Jacek Walesek - opinia (1) Bardzo dobry, profesjonalny i skuteczny prawnik. Jacek Walesek