Radio Gdańsk

Radio

Gdańsk, al. Grunwaldzka 18

Jerzy - ocena (1) Próba "wylania dziecka z kąpielą" takie wrażenie odniosłem, z niektórych... Jerzy Teodor 70+ - opinia (1) Po wieloletniej przerwie - od 2015 - postanowiłem posłuchać radia Gdańsk, aby... Teodor 70+ Sonia - opinia (2) Dziennikarskie upolitycznione dno, panowie dziennikarzyny nie rozumieją... Sonia
Adamczyk - opinia (1) Tragedia, od paru lat jakość audycji leci na dno. Adamczyk Iwona - opinia (1) Super,dobrze że jesteście, jestem stałą słuchaczką radia Gdańsk. Audycje... Iwona Asd - opinia (1) Odkąd władzę przejął PiS nie da się słuchać. Asd Kaszub - opinia (1) Jako mieszkaniec Pomorza, absolwent Trójmiejskiej uczelni Jestem zszokowany... Kaszub Kiedyś wierny słuchacz - opinia (1) Niestety, od paru lat nie da się słuchać tej propagandowej rozgłośni. Nie ma... Kiedyś wierny słuchacz Ania - opinia (1) Jak można puszczać taka muzykę z rana i w nocy trzeba puścić coś żywego jak... Ania Jolanta Maszota - opinia (1) Jestem wprost zdumiona, że jest taka dobra muzyka, pozdrawiam Jolanta Maszota Tomasz - opinia (1) PIS Radio tekst niezbędny tylko do potwierdzenia opinii Tomasz Kazimierz 1. - opinia (1) nie podoba mu się muzyka która jest zbyt wrzaskliwe często, jak dla mnie... Kazimierz 1. Polecam (2) Ja polecam. Radio z małą ilością plastikowego popu, przez co zbyt ambitne dla... Adam Lubię radio Gdańsk (1) Może i stronnicze natomiast ciekawy przekaz dużo dobrej muzyki, fajni... Karolina Minus (1) za nieprzyznanie nagrody Klakiera. Ania Przykre (1) Zerowa dostępność. Stronnicze artykuły (z tym, że słowo "stronnicze" to... Maria Elert Programy prowadzone przez Panią Szewczyk sa moim (1) zdaniem słabe, przerost formy nad treścią, zmanierowany głos, stwarzanie... Tomasz Najnudniejsze radio na swiecie (1) Najnudniejsze radio jakie słyszałam, zero rozrywki, audycje cały czas o tym... Kaśka Pani Szpiner - Wszechmatka Wszechwiedzy (2) Słuchałbym radia rano w drodze do pracy, ale Pani Szpiner skutecznie mnie od... Pat I Kot Proponuję zmienić "skład". (1) Słucham czasem rano, jadąc do pracy, ale tej Pani nie da się słuchać - proszę... Stefan