Rafał Gasiński

Starałem się nie sugerować brakiem kultury i wyglądem. Niestety po kilku dniach, ochłonięcia i wizycie w innej przychodni porównanie jest miażdżące dla Pana Rafał. Niewiedza i ignorancja. Miernota, możne wypisać receptę ale przy trochę bardziej zaawansowanym schorzeniu proszę nie ryzykować. Zdrowie jest najważniejsze:-)
popieram tę opinię 38 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Rafał Gasiński

Jestem tego samego zdania. Stan zdrowia pacjenta pogarsza się od samego kontaktu z tym panem-lekceważąco odpowiada na pytania, traktuje pacjenta jak intruza, który przeszkadza mu w pracy. Brak szacunku dla człowieka. Jego sposób bycia jest odrażający. Myślałam że po prostu trafiłam na jego zły dzień...ale po kilku wizytach w przychodni zauważyłam że ten pan ma tak zawsze. Nie wiem jak taki człowiek moze pracować na stanowisku lekarza, który przecież powinien pomagać ludziom a nie ich dołować, lekceważyć. Odradzam stanowczo wizytę u tego pana.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Rafał Gasiński

Nie polecam lek. Gasińskiego. Bardzo niemiło mnie potraktował, zignorował moj problem, nie zalecił mi nic co mogłoby mi polepszyć stan zdrowia. Brak wiedzy, kompetencji oraz koszmarne podejście do pacjentów.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Lekarz dramat, nie powinien ludzi leczyć. Brak kultury i szacunku do pacjenta. Nie potrafi rozpoznać choroby, przyszłam z anginą a on że zapalenie gardła. To już drugi raz jak miałam tą nie miłą przyjemność spotkać tego pana na dyżurze. Porażka na całego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1