Pacjent - ocena (1) 8.00 dzwonie - jestem 38 w kolejce. Po półtorej godziny w kolejce słysze, że... Pacjent Niezadowolony pacjent - opinia (1) Takiego "lekarza" jak Waldemar Słomiński pierwszy raz w życiu spotkałam i... Niezadowolony pacjent Iwona - opinia (1) wizyta u doktora Waldemara Słomińskiego ,jest lekarzem zasadniczymi ale... Iwona
Widzę że nic się nie zmieniło w sprawie Słomińskiego juz w oddziale Nowy Horyzont (1) Niestety podpisuję się pod wypowiedziami przedmówców. Sytuacja kuriozalna.... kczlapinska Nie polecam lekarzy (1) Od paru lat jestem zapisana do tej przychodni - i niestety nie polecam. Dr... Essi Recepta (1) Mój syn leżał w szpitalu na bolerioze . Poszłam do doktora po receptę na leki... Jola Kierownik - Waldemar Słomiński (12) Kierownik przychodni Waldemar Słomiński nie powinien być lekarzem! Pacjentów... Berowski Rafał Gasiński (1) Niestety ten lekarz tak szybko ogląda pacjenta, że nie zauważył iż nie mam... Rafał Gasiński (4) Starałem się nie sugerować brakiem kultury i wyglądem. Niestety po kilku... Rafał Pracownicy przychodni (1) Bardzo nie przyjemna obsługa. Zaczynając od pielęgniarek kończąc na... NATALIA Rafał Gasiński - "lekarz prostak" (3) Lekarz określając kolokwialnie gbur!!! Nie mając pacjentów w kolejce nie chce... gos Nocna wizyta - dr Pytel (1) Przyjechałam z synem w nocy z silnymi bólami brzucha, tramal nie pomagał .... Katarzyna Nieprzyjemna wizyta (1) Lekarz bardzo wulgarny, bezczelny, arogancki, nie nadaje się na lekarza bez... Oburzona pacjentka Słabo (1) Jestem bardzo zawiedziona postawa lekarza. Pan doktor Marek Pytel jest... Karolina Porażka ! (1) Panie pielęgniarki w rejestracji to jakaś pomyłka. Bardzo nieprzyjemne !... Paulina Nocna opieka (1) Przyszlam z widocznie chorym niemowlakiem skorzysac z nocnej opieki. Dziecku... Magda lekarz Waldemar Słomiński (2) Bardzo sympatyczny doktor, z dobrym podejściem do pacjenta. Przy tym świetny... Piotr Lekarze (1) Zdecydowanie nie polecam. Lekarze (a przynajmniej dwóch, z którymi miałam... Anna Nie polecam! Tragedia!!!! (24) Nie polecam. Do przychodni nie można w ogóle się zarejestrować. Dr.... BEATA Nie polecam kierownika placówki! (1) Jestem w szoku, że ktoś taki jest lekarzem!!! Dawno nie spotkałam tak... Aaa