nocna opieka zdrowotna pediatry (2) nie polecam! miałam dwukrotnie kontakt z panią pediatrą, dość młodą... Ola P. Pediatra (1) Witam! Mam nadzieję, że szef czasami czyta opinie. Byłam dziś u pediatry, a... Beata S. Pan Waldemar S. (1) Witam, czy Pan Waldemar S. jest lekarzem?Czy tak można nazwać tego Pana? Jego... Pacjent
Monika - opinia (1) Bardzo długi czas oczekiwania na to, aż ktoś łaskawie podniesie słuchawkę.... Monika profesjonalnych pediatra (1) Niestety w święta 26.12.musiałam skorzystać z opieki świątecznej i nocnej.... matka obsługa nocna (1) Witam, bardzo polecam tą przychodnię. Byłam ze swoim 1,5 rocznym synkiem.... zadowolona mama lekceważenie pacjenta (2) Miałam nieprzyjemność skorzystać z Poradni K, która jest od lipca dostępna... Iza Dyżury Nocne (1) Jestem zadowolona z nocne i świątecznejj opieki, praktycznie bez kolejki... Mania Masakra (1) Masakra As zadowolona (2) witam,mam przyjemność napisania pozytywnej opinii o przychodni a co więcej... anna Gdzie teraz przyjmuje dr Pasierbska (pediatra)? (4) Jak w temacie szukam informacji do jakiej przychodni przeniosła się dr... Aśka witamy w Polsce! (2) Niedawno wróciliśmy do Polski z Czech, przyszła jesień więc dzieci chore.... Marcin Negatyw! (2) W tej przychodni lekarze i panie na recepcji są bardzo nie przyjazni... Wioletta S. mama - opinia (1) Porażka, jak chcesz zarejestrować dziecko do pediatry to tylko niech choruje... mama Przychodnia Jasień (1) Widzę że dużo osób nie poleca tej przychodni, a według mnie ejst to jedna z... ... PEDIATRA -Dr Drewek- INFORMACJA (1) W związku z zakończeniem mojej wieloletniej pracy w Przychodni Jasień,... Drdrewek BYLE DALEJ OD TEJ PRZYCHODNI (4) KORZYSTAM JAK MUSZĘ. NIE NADUŻYWAM WIZYT MIMO , ŻE MAM DZIECKO. LEKARZE... RAFAŁ W końcu miła pani pediatra! (8) Na szczęście wszystkich dzieci i ich mam odeszła pani doktor Paluszyńska... Karinki Słomiński to jest problem tej przychodni, ale są INNI (1) Ja należę do przychodni i korzystam z jej usług od 1996r. - tyle tu mieszkam.... ewwwa PORAŻKA (1) Zapisałam się tam tylko dlatego, że chodziłam tam do ginekologa jak byłam w... Patrycja