Ram Ram Ji Street India Food

Bistro

Gdynia, Starowiejska 8

:) - opinia (1) Oblesne jedzenie, żałuje ze zamówiłam. Curry smakuje jak chicken butter 80%... :) Smuteczek - opinia (1) Popadam przypalony. Jeden za 8 ziko. Curry 80% sos, tylko 20% to co w tym... Smuteczek Kto próbował jedzenia w Indiach do tego miejsca nie wróci. (1) Miałam okazję być w Indiach i z powodu tęsknoty za indyjskimi smakami szukam... Joanna
potrawy z sercem! (1) Uwielbiam jedzenie w tym urokliwym miejscu Gdynii! Mały niepozorny lokal,ale... Karola polecam !!!! (1) Polecam pyszne świeże jedzenie . Lokal mały ale ma to swój urok . Polecam... Klara Gorąco polecam. Bardzo smaczne jedzenie (1) Wizyta nieplanowana ale z pełnym przekonaniem polecam. Jeżeli nie przeszkadza... Mj Trzymajcie tę jakość (1) Po prostu wspaniale miejsce, choć takie niepozorne. Wspaniała i sympatyczna... Pabi Rewelacja!!! (1) Ten mały, niepozorny bar ma najlepsze indyjskie jedzenie w Trójmieście!!!!... Magda Wyjatkowo dobry bar, polecamy na 100 procent! (1) Jedzenie bardzo bardzo smaczne(zaznaczam ze znam oryginalne smaki Indii... Gosia Najgorsze hinduskie jedzenie jakie jadłem.... (1) ..była to nasza pierwsza i ostatnia wizyta , rozumiem ,że można mieć zły... Piotr Bardzo smacznie (1) Małe i niepozorne miejsce z wyjątkowo smacznym jedzeniem. Porcje są duże i... Maciej Najlepsza indyjska restauracja w Trójmieście! (1) Zdecydowanie najsmaczniejsze dania kuchni indyjskiej jakie miałam okazję... Aleksandra Super! (1) Świetnie jedzenie, fantastycznie doprawione, czysta przyjemność! Posiłki są... Anna Po sasiedzku (1) Mieszkam bardzo blisko, codzienne zapachy powoduja ze ciagle jestem glodna :)... Karina 100% orginalne indyjskie smaki (1) nie zadna inspirowane, nic nie przekrecone na polskie gusty. Super kurczak... Jaco Rewelacja (1) Mam nadzieje, ze w tym pechowym dla knajpek miejscu Ram Ram zagości na... Sąsiadka Oryginalna kuchnia indyjska (1) Bardzo smaczne, ostre i bardzo ostre jedzenie. Oryginalne przepisy,... Katarzyna