Ola i Maciek - opinia (1) Nie mogliśmy lepiej trafić z obsługą naszego wesela! Profesjonalne podejście... Ola i Maciek Tomasz Rodziewicz - opinia (1) Mega, mega, mega...chapeau bas - nie wiem jak lepiej opisać to co się... Tomasz Rodziewicz Marta - opinia (1) Na Milenę i Tomka trafiliśmy przypadkiem na targach ślubnych. Od początku... Marta
mega impra (1) Całe prowadzenie oprawy muzycznej na weselu od samego początku do końca było... Jordan Wspaniala oprawa artystyczno muzyczna Polsko-Karaibsko-Angielskiego wesela !! (1) React Oferuje najbardziej kreatywna i indywidualnie dostosowana oprawe wesela... Kasia Najlepsza oprawa weselna! (1) React Jeśli mięlibyśmy wymienić jedną rzecz, którą najbardziej zachwalili... Magda i Michał Piórkowscy Mega Wesele!! (1) Zarówno Tomek i Wojtek spisali się na medal!!! Tomek grał świetną muzykę na... Bartosz Najlepsze wesele na którym byliśmy!! (1) Najlepsze wesele, na którym byliśmy - do tego nasze własne. Pełen... Justyna Niezapomniane wesele! (1) Nasze wesele było cudowne, w dużej mierze dzięki Reactowi! Parkiet ani przez... Ania i Tomek Wspaniały team! (1) Bardzo dobra organizacja i przygotowanie do imprezy. Rewelacyjne wyczucie... KingaPiechowiak Kreatywni profesjonaliści! (1) To co Tomasz wyczarował na naszym weselu przeszło najśmielsze oczekiwania,... Kamila Zabawa Weselna super (1) Muzyka idealna.Prowadzący super ogarnięci.Polecam! Vernon React the best! (1) Tomek i Milena to para niezwykłych artystów z mega fajnymi pomysłami :)... Sylwia Polecam :) bardzo kreatywny zespół (1) Super impreza :) Viola profesjonalnie (1) miałam okazję brać udział w imprezie, o której oprawę zadbali. Świetna... Joanna Bardzo dobra i rzetelna firma! (1) Dzięki współpracy z grupą REACT zawody taneczne School Ballet Battle były... Kuba Polecam współpracę (1) Polecam współprace z Mileną i Tomkiem, to bardzo kreatywni i pracowici ludzie. Piotr Opinia (1) Korzystałam z usług React podczas imprezy rodzinnej. Wszystko w porządku,... Marta