Red Pepper

Restauracje

Gdańsk, Starowiejska 60

Karolina - opinia (1) Słabo, panie kelnerki obrażone na dzień dobry a dalej tylko gorzej. Doniosły... Karolina Beata - opinia (1) Fatalne jedzenie,makaron z trufla bez smaku, placek z gulaszem spalony,... Beata Izabella - opinia (1) Wyjątkowe miejsce. Restauracja osiedlowa, ale smaki światowe. Polecam... Izabella
Klaudia - opinia (1) Przepyszne jedzonko i miła obsługa. Odkryłam to miejsce niedawno i z... Klaudia Aga - opinia (1) Pyszności, za każdym razem tak samo. Pizza, makarony, ostatnio przetestowany... Aga Edward - opinia (1) Bardzo fascynujące smaki, burger idealnie uderzył w moje kubki smakowe, a... Edward Teresa - opinia (1) Wszystki zasługuje na 6. Pizza w stylu new York mnie zachwyciła. Polecam... Teresa Natalia - opinia (1) Ciekawe menu, pyszne jedzonko, przemiła obsługa I zimne piwko. Na duży plus,... Natalia Ja - opinia (1) Pizza hot pepper to porażka! Zwykłe salami a nie salami hot,zamiast bekonu... Ja Karolina - opinia (1) Polecam! Jedzenie pyszne, pizza wyśmienita. Jakość na wysokim poziomie. Na... Karolina Mateusz - opinia (1) Jedzenie przepyszne . Polecam ludziom lubiącym dobrze zjeść Mateusz