Rednek

Burgery

Gdańsk, Szeroka 8/10

cygan - ocena (1) Najlepsze mięsko ever cygan Oskar - ocena (2) Czas oczekiwania na burgera z serem 40 min. Smak...? Sera nie wyczułem.... Oskar Agata - ocena (1) Najlepsze! Za każdym razem gdy zamawiane tak samo pyszne ! Kupuję już kilka... Agata
Krzysztof - ocena (1) Najlepsze burgery pod słońcem Krzysztof Jarek - ocena (1) Bardzo dobre burgery, obsługa bardzo miła. Ten lokal zawsze będzie u mnie... Jarek ja - ocena (1) Przemiła obsługa, super jakość jedzenia!! Polecam ja Katarzyna - ocena (1) Obsługa fatalna, pusta restauracja, a na zamówienie trzeba czekać godzinę. Katarzyna Wiktoria - ocena (2) Najlepsze burgery w Trójmieście! Szarpana świnka to mistrzostwo świata... Wiktoria Wanesa - ocena (2) Super burgery, nejlepsze w Trójmieście. Wanesa Magda - ocena (2) Najlepsze burgery i zapiekanki,jakie kiedykolwiek przyszło mi jeść. Raz... Magda Olha Wysocka - ocena (2) Najlepsze burgery z szarpanym mięskiem ️ Atmosferę w tym mieście buduje... Olha Wysocka Aleksandra - ocena (2) Pyszne burgery i super atmosfera w lokalu Aleksandra Natalia - ocena (2) Zdecydowanie najsmaczniejsze burgery w Trojmiescie! Jakość produktów petarda!... Natalia Monika i Filip - ocena (2) Burgery są pyszne! Nawet mój syn je całego ze smakiem, a to nie jest normalne... Monika i Filip Szymon - ocena (2) Niebo w gębie i wspaniałą obsługa, polecam z całego serca Szymon Damian - ocena (2) Burgery najlepsze nie tylko w trójmieście ale szczerze mówiąc to nie jadłem... Damian Grzesiek - ocena (2) Zawsze pysznie, zawsze czysto i zawsze super wspomnienia. Najlepsze burgery w... Grzesiek MeleX - ocena (2) Jem minimum raz w tygodniu. Pozycja klasyk rządzi!!! Stanowczo polecam! MeleX Kasia - ocena (2) Pyszny burger z polędwiczkami kurczaka! Palce lizać! Kasia Kasia - ocena (2) Pyszny burger z kozim serem, soczyste mięso i chrupiąca buła. Pychotka! Kasia