Małgorzata - ocena (1) Do Pani Doroty trafiłam po silnym ataku kamicy żółciowej. Ból był ogromny,... Małgorzata Matt - ocena (1) Bardzo profesjonalnie , czytanie ze stop i stawianie trafnych diagnoz w... Matt Roman - ocena (1) Wrażenia bardzo pozytywne. Chodzę do p. Doroty już od kilku miesięcy. Reakcje... Roman
Gosia - opinia (1) Pani Dorota jest bardzo profesjonalnym refleksologiem - ogromna wiedza w tej... Gosia Ania - opinia (1) Pani Dorota jest bardzo profesjonalna, jej masaż pomógł mi nie raz. Na... Ania Grzegorz P. - opinia (1) Mój problem to dyskopatia odcinka lędźwiowego kręgosłupa z bólem... Grzegorz P. Daniel - opinia (1) Do tego co tworzy Pani Dorota świetnie wpisują się słowa Pana Jacka... Daniel Monika - opinia (1) Dorota czytała w moich stopach jak w książce, tak, jakby znała mnie od lat,... Monika Monia - opinia (1) Dorota to wspaniała osoba, nie tylko świadcząca usługi na wysokim poziomie,... Monia Grazyna - opinia (1) Doceniam panią Dorotę za jej świetne masaże stóp + cierpliwość, serdeczne... Grazyna Hanna - opinia (1) Pani Dorota jest wspaniałym profesjonalnym refleksologiem. Korzystamy z mężem... Hanna Małgorzata - opinia (1) Rzetelna, doświadczona pani refleksolog, która bardzo przykłada się do swojej... Małgorzata Tomasz - opinia (1) Miałem bardzo zanieczyszczone jelita, zespół jelita drażliwego + liczne... Tomasz przemek żak - opinia (1) Bardzo polecam usługi Pani Doroty, która jest świetnym fachowcem. Posiada... przemek żak Anna - opinia (1) Wspaniały fachowiec, wiedza, empatia. Dzieli się swoją wiedzą, ustalamy... Anna Monika - opinia (1) Bardzo profesjonalne i jednocześnie ciepłe podejscie. Dodatkowo, Co dla mnie... Monika Anna A. - opinia (1) Przyjechalam obolala, atak rwy kulszowej, bol plecow, lekarz tylko... Anna A. Asia - opinia (1) Pani Dorota - cudowna, ciepła osoba z dobroczynnym wpływem na ciało i duszę.... Asia Magda - opinia (1) Polecam Panią Dorotę, świetny fachowiec, ciekawy człowiek. Polecam, zna się... Magda Ewa - opinia (1) Jestem pod ogromnym wrażeniem kunsztu p. Doroty. Nie sposób opisać zalet w... Ewa