Piotr - opinia (1) W trakcie gry w squasha zerwałem więzadła i uszkodziłem łąkotki w kolanie.... Piotr Przemek - opinia (1) 100% profesjonalizmu! Wiedza na najwyższym poziomie, podejście przydatne dla... Przemek Paweł - opinia (1) Fizjoterapeuta Marek Witkowski "zreanimował" mi podudzia po wypadku rowerowym... Paweł
POLECAM PAWŁA - PEŁEN PROFESJONALIZM (1) Serdecznie polecam, Paweł jest profesjonalistą w każdym calu i specjaistą w... H Super specjalista (1) Witam, Do Pana Pawla trafilam po rehabilitacji u Pana Zaglanicznego. Pan... Asia Jacek - opinia (1) w marcu 2012 przed i po rekonstrukcji ACL rehabilitację prowadził Paweł -... Jacek Polecam (1) miałem straszne bóle pleców i naprawdę już nic mi nie pomagało, Pan Paweł... Marcin bóle kręgosłupa (1) Mam poważne zwyrodnienia odcinka lędzwiowego łącznie z uciskiem na worek... Jarek Wszechstronny terapeuta (1) Nie wiem jak ocenić wyposażenie czy przystępność cen, bo w przypadku... Anna Marek - opinia (1) Z pełną odpowiedzialnością polecam pana Pawła. Jest profesjonalistą w swojej... Marek POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (1) Człowiek uśmiechnięty, pełen pozytywnej energii i co najważniejsze dobry... RDOROTA TAK !!! PAWEŁ (1) Oczywiście, że polecam korzystanie z jego usług. Wiec co robi ! Zaangażowany... aśka Teresa - opinia (1) Pan Paweł to profesjonalista w swojej dziedzinie, sprawdza się jako świetny... Teresa Najlepszy specjalista jakiego znam - gorąco polecam!!! (1) Jeżeli ktoś szuka specjalisty z prawdziwego zdarzenia to polecam. Zna się na... Adam C polecam (1) profesjonalnie i z wielkim zaangażowaniem p.Pawła Krysia Polecam (1) Od dawna miałam problemy z kręgosłupem,a bóle migrenowe nie pozwalały mi... pacjentka