Wracająca do zdrowia :) (1) Polecam gabinet, którego specjalista dał mi nadzieję na to, że można obudzić... sandy88 polecam (1) Kompetentna kadra oraz przyjazna atmosfera sprzyjająca szybkiemu powrotowi do... Ina Polecam (1) Rehabilitacja warta polecenia! obsługa profesjonalna, gabinet w rewelacyjnym... Krzysztof
maltretują jak nikt inny :) (2) Moje ulubione rehabilitantki to oczywiście Karina i Madzia - są po prostu... D. Polecam - bardzo dobra rehabilitacja! (1) Trafiłam w ręce Kariny i Magdy E. - POLECAM!!! Potrafią człowieka postawić na... Daga szczerze polecam!! (1) Korzystałam z usług gabinetu po operacji ACL i polecam innym tą placówkę.... m Polecam (1) Bylo milo wreszcie spotkać w Trojmieście fachową i wykwalifikowaną pomoc z... :) Szczerze polecam (1) Fachowa rehabilitacja=brak konieczności wykonania zabiegu operacyjnego .Tak... Ania Bardzo dobry rehabilitant! (1) Do Dominika uczęszczam regularnie od kilku lat co dwa tygodnie z powodu... Magda Jacek - opinia (1) Profesjonalne i wszechstronne podejście do problematyki rehabilitacji... Jacek super jakosc diagnozy i usługi (1) Ponieważ uprawiam różne sporty więc i kontuzje sie zdarzaja, Dominik zawsze... Andrzej L Polecam! (1) W terapiach pana Dominika najbardziej cenię sobie indywidualne podejście do... JD super fizykoterapia!metody pracy, ktore rzeczywiście działają (2) super fizykoterapia!metody pracy, ktore rzeczywiście działają c Dorota - opinia (1) W moim przypadku zabieg usunięcia guza przyczynił się do porażenia nerwu... Dorota pełen profesjonalizm :) (1) Jestem bardzo zadowolona z profesjonalnej rehabilitacji,stosowanych metod... Kasia Polecam wszystkim :) (1) Trafiłem tu po nietrafionych kilku wizytach w innej znanej i ponoć dobrej... Jarek oby było więcej takich (1) jestem zadowlonona z rehabilitacji. profesjonalne podejscie do pacjenta i... dominika Bardzo POLECAM!!! (1) Profesjonalna rehabilitacja a co najważniejsze skuteczna! Potrafią... Mariusz A.S. - opinia (1) Profesjonalne, fachowe podejście do pacjenta i jego problemu. Bardzo... A.S. ocena dotyczy gabinetu we Wrzeszczu (1) Po prostu polecam. Pan Zaglaniczny jest osoba fachowa, indywidualnie... d