Najlepszy gabinet rehabilitacji (3) Od kilku lat moja rodzina korzysta z rehabilitacji w Gabinecie Dominik... Joanna Brawo Wy! (2) Duże podziękowania dla Pana Arka, który okazał się profesionalistą w swoim... Mama Oliwki polecam panią Karinę (2) Po operacji kolana trafiłam na rehabilitację NFZ i to była porażka. Chodziłam... Regina Truszkowska
Rehabilitacja dziecięca. (2) Bardzo wysoki poziom, duże zaangażowanie fizjoterapeuty. Agnieszka Rehabilitacja dzieci niepełnosprawnych (2) Korzystamy z usług pana Dominika w swoim punkcie przedszkolnym. Pełen... Agnieszka Wiśniewska pełen profesjonalizm i kompetencja (1) Rehabiltacja u Dominika Zaglanicznego i jego zespołu pełna kompetencja,... pacjentka polecam (2) bardzo polecam Pana Pawła który swoim masażem powięziowym szybko doprowadził... kasia Italiano vero (1) Polecam Salvio i jego tecar. Przemiły sycylijczyk, poświęcający sie swojej... Artur Rehabilitacja narządów ruchowych - tylko tam. (1) Gabinet został polecony przed doktora przeprowadzającego operację. Zostałem... Mrówka Idealni na problemy z kręgosłupem (1) Duża wiedza, nie naciągają na kasę, dają dużo ćwiczeń do domu. W pełni... Ewelina Stawia na nogi (1) Pan Dominik prowadzi moją rehabilitację - bardzo szybko postawił mnie na nogi... Krystian Polecam! (1) Polecam ze względu na profesjonalizm, zapał, chęć pomocy, skuteczność i...... Tomek Tak trzymać! (1) Rehabilitacja po rekonstrukcji z bardzo dobrym i możliwie szybkim efektem.... karol PROFESJONALNIE (1) DUŻA WIEDZA i PRAWDZIWA PASJA pozwalają osiagać sukcesy również w... Emma Edward Pupel - opinia (2) Wymagający wobec pacjentów i skuteczny do bólu!Polecam. Edward Pupel Polecam (1) Gorąco polecam gabinet Pana Dominika. Indywidualne podejście do pacjenta.... Anka Zdecydowanie polecam ! (1) Zdecydowanie polecam gabinet Pana Dominika Zaglanicznego. Miła i fachowa... Rena Mowisz rehabilitacja myślisz Dominik Zaglaniczny... (1) Jesli rehabilitacja to tylko tam zaczne od najważniejsxego ogromne... Marcin B. Polecam (1) Do Pana Dominika Zaglanicznego trafiłam po 4 latach walki z bólem prawej... H.A. Polecam (1) Polecam. Obsługa, wyposażenie, czas oczekiwania, wszystko tak jak być... Andrzej Korbicki