Rehasfera

Rehabilitacja

Gdańsk, Jaśkowa Dolina 16/1

Mariusz - opinia (1) Pani Kasia jest bardzo profesjonalna i uważna, a co najważniejsze -... Mariusz MagdaB - opinia (1) Z czystym sumieniem polecam panią Kasię. To osoba bardzo zaangażowana w swoją... MagdaB Małgorzata - opinia (1) jest najlepsza !!! Trafiłam do Pani Kasi z ogromnym bólem po niedoleczonym... Małgorzata
Katarzyna - opinia (1) Trafiłam z ogromnym bólem klatki piersiowej, który złapał mnie po treningu... Katarzyna MF - opinia (1) Pełen profesjonalizm, zaangażowanie i mega wiedza! Obudziłam się rano ze... MF Agnieszka - opinia (1) Dzięki Pani Kasi wróciła pełna sprawność mojego barku i ręki. Lekarze... Agnieszka A. K - opinia (1) Kasia jest godna polecenia fizjoterapeutka, rzetelna, jej wiedze i fachowość... A. K Anna - opinia (1) Pani Kasia to profesjonalistka w swojej dziedzinie. Korzystam już z Jej... Anna K.S. - opinia (1) Jestem po wypadku samochodwym, w którym ucierpiała moja szyja. Pani Kasia... K.S. MaciejŁ - opinia (1) Ręce, które leczą. Pani Kasia pomogła mi w trudnej rehabilitacji. Polecam!!! MaciejŁ Beata - opinia (1) bardzo polecam Kasię. Pomaga w każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji... Beata Agnieszka B. - opinia (1) Pani Kasia daje z siebie wszystko, dodatkowo potrafi wytłumaczyć co i... Agnieszka B. W.K. - opinia (1) Polecam Panią Kasię z całego serca. Szybko i skutecznie naprawiła moją... W.K. Kinga - opinia (1) Serdecznie polecam najlepszy gabinet na pewno w Trójmieście , jeśli nie w... Kinga Mariusz - opinia (1) Cudowna Pani Kasia! Po dwóch wizytach bóle pleców zniknęły. Widać ogromną... Mariusz