Rejestracja do UCK

Dzwoniąc do rejestracji do poradni w UCK słyszysz, że jesteś 30ty i poczekasz ok. 40 min., ale zachęcają do rejestracji emailowej. Po wysłaniu emaila dostajemy zaś zwrotnie, że odpowiedzą w ciągu 10 !!! Dni Roboczych!!! . Kto wymaga leczenia? Czy w UCK w Gdańsku wszyscy zdrowi?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ulżyłeś sobie. Pomogło?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ulży mu, jeżeli dowie się, że jego interwencja coś zmieniła. Być może forum czyta ktoś decyzyjny, w co oczywiście należy wątpić
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zakładasz, że "ktoś decyzyjny" nie wie, jak wygląda rejestracja w UCK i (być może) z wielkim zdziwieniem dowie się tego z Forum trojmiasto.pl. Ale z takim poziomem ignorancji po prostu nie nadaje się na stanowisko, jakie zajmuje.
Dużo bardziej prawdopodobne jest, że "ktoś decyzyjny" doskonale zna problemy z rejestracją i ma to w głębokiej de.. Ale co wówczas zmieni wpis na Forum?
Ma on znaczenie jedynie terapeutyczne dla jego autora.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Myślę, że ktoś decyzyjny wie, jak wygląda rejestracja, ale nie wie, że może to być problem dla niego. Dopóki sposób rejestracji nie będzie stanowił problemu dla osób decyzyjnych, nic się nie zmieni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Masz rację. Tyle lat nic nie drgnęło to czego oczekiwać teraz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Matematyka dla leminga (21 odpowiedzi)

No, nie, Nie wiedziałem, że na portalu trójmiasto mamy taką błyskotliwą elitę. Że lemingi mają...

E-sport dlaczego gry online zostały uznane za dyscyplinę sportową? (5 odpowiedzi)

E-sport oznacza sport prowadzony w formie elektronicznej. Podobne rozwiązanie staje się oczywiste...

słodko, część druga ;) (544 odpowiedzi)

Zakładam nowy wątek, słodycze stały się niemożebnie długie i nie mam już do nich cierpliwości ;)...