Ręka w mące

Pizzerie

Gdynia, gen. broni Władysława Sikorskiego 2A

Mizerna obsługa i brudno i niesympatycznie (1) Pizza nie jest taka zła, ale obsługa kiepska. Pracująca tak gówniażeria... Tommy Nie dało się zjeść (1) W dniu dzisiejszym liczyłem na szybki i smaczny posiłek w przerwie od pracy... Adam Pizza (1) Zamowilam pizze z podstawowymi skladnikami (italiano) i mimo tego, iz cena... Mat
najgorsza pizza w gdyni (1) Dziś zamówiłam pizze carbonara. Dojechała po ponad godzinie zimna a ciasto... Marta Szkoda apetytu (1) Pizza słabo wypieczona, na cienkim jak papier cieście mało składników. Cóz... szyszka1990 Rewelka (1) Szybka dostawa pizza zawsze super.:)Szkoda ,że menu jest słabe przydałoby się... sam Najlepsza pizza w miescie ! (1) Zdecydowanie najsmaczniejsza pizza w Gdyni :) Stala klientka Idealna na mecz:) (1) Przed meczem szukałem szybko pizzeri na obłużu. Miałem kilka na oku jednak... Rafał Patrycja - opinia (1) polecam wszystkim, przez przypadek tam trafiłam i zawsze wracam, pizza... Patrycja Przepysznie! (1) Polecam wszystkim tą pizzerię. Pizza smaczna, ceny przystępne, przemiła... Joanna Dobra pizzeria (1) Dobra pizzeria nic dodać , nic ująć :) Przemek Super (1) Naprawde jest sie czym najesc za tak nie wielkie pieniadze, poprostu... Kasztan :)