Ręka w mące

Pizzerie

Gdynia, gen. broni Władysława Sikorskiego 2A

Katarzyna Łabuńska - opinia (1) Dziś pierwszy raz zamawiałam jedzenie w tej restauracji i jesteśmy z rodziną... Katarzyna Łabuńska Najlepsza pizzeria w Gdyni (1) Coś innego, coś wspaniałego ;) Stały Klient Dramat (1) Zamowilam pierwszy i ostatn raz makaron. Dostalam zapiekany kiedy o taki nie... Motogirl
Polecam! (1) Pyszna pizza - dużo składników , bardzo dobre ciasto - Pizza na 5+ Makaron -... Monika Makaron z krewetkami (1) Niestety makaron z krewetkami slaby, czosnek przypalony nie dało sie zjeść... Dominika Polecam. :) (1) Super knajpka, fantastyczni ludzie. Polecam goraco. A takich klientow jak... Agata :) Nie polecam tego miejsca ze względu na obsługę i jej stosunek do klienta. (1) Fatalne zachowanie i arogancja ze strony personelu. Czas oczekiwania na... Kinga P. fatalna realizacja zamówienia - nie polecam (1) Zamówiłam przez pyszne.pl: pizze klasyczna z serowymi brzegami+sos pomidorowy... Karolina Coraz gorzej... Nie polecam. (1) Od momentu w którym lokal zmienił właściciela - zamówiliśmy trzy razy. 10... Michał Mega. :) (1) Daje w 100% okejke za caloksztalt Pizza 3 godz oczekiwania i nie to co zamawialam (1) Nie polecam na dowóz czekałam 3 godz dzwonię do pizzerii i niby jedzenie już... Puczi polecam (1) Zamówiłam pizzę na wynos (fungi), przyjechała nawet przed czasem. Pan, który... luna Rewelacja !! Jedna z najlepszych pizz jaką jadłem (1) Rewelacja !! Jedna z najlepszych pizz jaką jadłem Sławek Najlepsza Pizzeria (1) Jeżdżę już od kilku lat do Trójmiasta na wakacje rodzinką i próbowaliśmy... Adrian Jak zawsze dobra pizza :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D (1) Ostatnimi czasy więcej razy zamawiałem z tej pizzerii na dowóz nie zawsze... Filip Poprosiłem o ostrą pizze była mega ostra taka że od wtorku chodzi mi ten smak w głowie. polecam wpadam znowu na ostro. (1) polecam Dorian Bardzo Dobra pizza i potrawy (2) Polecam każdemu tą pizzerie świetna obsluga i dostawcy . Maciej Najlepsza Pizza bez dwóch zdań ;) (1) Witam polecam wszystkim pizzernie o nazwie Alcapone jem tam bardzo często,... Kotlet Niedrogi lokal pizza na wypasie :) :) (1) Uczęszczam do Capone od dłuższego czasu jedzenie jest smaczne i jak na... Andrzejek Polecam (1) Byłem we wrześniu kilka razy, smacznie, ceny są przystępne, w miarę szybko i... Kamil