Rękawiczki

Gdzie w Gdańsku najlepiej okolice Przymorza kupię takie kartonowe opakowanie rękawiczek jednorazowych?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Patrząc jak są zaopatrzone sklepy będzie ciężko. Nie chodziłbym osobiście, tylko co najwyżej dzwonił i jeśli dostaniesz info przez tel że są to wtedy poprosić, by odłożyli na godzinę, czy dwie. Generalnie jednak będzie ciężko. Ostatnio musiałem wybrać się do apteki, to wyglądało to wyjątkowo słabo, wielu leków nie ma (choć niby miały być według ktomalek). Przypuszczam, że podobnie wygląda z rękawiczkami. Generalnie jednak pewniejsza opcją wydaje się szukanie w necie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pelno bylo w biedronkach gdy ja kupowalem. 20 kompletow po 18 zl. Ale tak trudno to bylo przewidziec ze beda potrzebne :))))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja mam teraz taka zagwozdke ze nie wiem czy brac cizie na stopa jak stoja czy nie brac bo moga byc zakazone.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Apteka recepturowa matejki.cena za parę 75gr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Rękawiczki

W aptece w Galerii Przymorze jest dużo. 100 sztuk (50par) za 65 zł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Drogo. Przed epidemią za 150 sztuk płaciło się ok. 20-30 zł zależy jakie rękawiczki.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

na fecebuku pelno w przystepnej cenie ,ale one ci nie pomaga ,chociaz na pewno nie zaszkodza -brudasy to powinni zawsze je nosic
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niestety ale w sklepach stacjonarnych nie znajdziesz obecnie rękawiczek, będzie również spory problem z kupieniem rękawiczek w aptekach (nie chodzi tutaj nawet o to, ze aptekarze dorzucają sobie marżę, ale spore ceny ma dostawca czy producent na rekawiczki). Troche taniej jest w sklepach internetowych.

Jeśli nie macie możliwości kupienia sobie rękawiczek jednorazowych, polecam przynajmniej kupić sobie płyn do odkażania oraz dezynfekcji:
https://lavandin.pl/product-pol-37704-LOKO-KOLOR-plyn-bakteriobojczy-do-dezynfekcji-750ml.html
Z tego co widzę to na przykład tutaj jest dostępny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odróżniasz bakterie od wirusów?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Płyny takie rownież sa na wirusy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Rękawiczki

Mogę oddać prawie jak nowe,tylko raz ubrane
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Gdzie bezpieczniej trzymać oszczędności (9 odpowiedzi)

Czy na kontach czy powypłacać i schować gdzieś w domu ? Obawiam się, że podczas recesji mogą...

przeprowadzka !!?? (34 odpowiedzi)

Sprzedaliśmy dom, kupiliśmy drugi. Musimy się przeprowadzić... Czy zamawiać firmę...

W szczepionkach znajdują się nanoroboty. Koniec człowieka analogowego. (24 odpowiedzi)

To już nie jest teoria spiskowa tylko coraz bardziej wyjawiający się opinii publicznej fakt. W...