Reklamacje- Filippo

Po miesiącu od zakupu butów musiałam oddać je do reklamacji:/ Reklamacja została rozpatrzona szybko i dostałam zwrot gotówki:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Reklamacje- Filippo

W zakupionych tam letnich butach zapadły się pięty (po 5 miesiącach sporadycznego chodzenia). Złożyłem reklamację a rzeczoznawca zatrudniony przez firmę - Pani Ewa Niewczas stwierdziła, że uszkodzenie powstało wyniku nieużywania łyżki do butów. Jak się nie podoba to odsyła do sądu powszechnego. Wiedzą, że to długa droga i wiekszość pokrzywdzonych sobie odpuści. PARANOJA. Kupiłem tam pierwszy i ostatni raz. Wszystkim znajomym i państwu polecam omijać z daleka tą markę. Może jak przestaniemy u nich kupować to zaczną szanować klienta.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Reklamacje- Filippo

ja nie mialam takiego szczescia, buty po dwoch miesiacach sie rozkleily, w efekcie reklamacji zostaly sklejone ( co prawda byle jak ale jednak) po kolejnych 3 miesiącach użytkowania skora zaczeła pękać, ponownie złożylam reklamacje, która została odrzucona. Nigdy więcej nie kupie butów w tym sklepie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niestety miałam to samo :( skóra pękła a reklamacji nie uwzględnili - nie polecam butów - liche
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0