Jolanta - opinia (1) Wyjazd to jedna wielka porażka nigdy więcej Jolanta adidas buty nosiłem 5 miesięcy (1) przetarły się. Tanie nie były. Reklamacji nie uwzględniono. Czas na Inspekcję... mark reebok sklep Kaja (10) omijajcie sklep reebok w fashion house na Szadólkach.Zakupilem tam buty... xenon
Kaja sklep adidas (1) No cóż, widzę, że pan mgr Daniel Dziubiński jest znany z tego, że nie uznaje... Jacek Reklamacje- Filippo (4) Po miesiącu od zakupu butów musiałam oddać je do reklamacji:/ Reklamacja... Daria Buty Nike za 500zl (1) witam buty maja 13 miesiecy gwarancja 24 miesiace jest . Wyslalem na... Gość popamietacie mnie Nie polecam sklepu adidas fasion house kaja (1) Zakupiłem w tym sklepie klapki plażowe ,basenowe które po 1 dniu skurczyły... Artur Sklep bubel tak jak towar w nim (1) Kupiłam córce sportowe buty w FASHION HAUSE SOSNOWIEC w sklepie Adidas za hm... Klient zawiedziny Beznadzieja (1) Na prośbę żony pojechałem na super wyprzedaże -90%. Z racji tego że byliśmy... Dorian Lubię tam robić zakupy (7) Jestem stałą klientką outletu. Polecam zakupy w ciągu tygodnia bo można... M Outlet ? to zaczyna być nadużyciem (1) Najlepsze outlety niestety już się stamtąd wyniosły, jeszcze kilka sklepów i... już bardziej były, ale jeszcze k Uciekajcie od FILIPPO!!!! (3) Uważajcie na sklep Filippo ,nie róbcie tam zakupów to chimszczyzna a ceny... GO STRZEŻCIE SIĘ SKLEPU PATROL (3) OMIJAJCIE SKLEP PATROL SZEROKIM ŁUKIEM(...) SPRZEDAWCY PRAWIE WŁAŻĄ DO... MARKO-POLO Reebok - sklep Kaja, Szadółki. (1) niestety, to samo spotkało mnie. Buty rozwaliły sie po mniej niż pół roku a... pati Adidas (2) nie polecam butów zx700w pekają po bokach i do tego nie przyjeta reklamacja... Kina nie polecam sklepu Adidas !! (2) W marcu zakupiłam buty dla mojego syna , które zresztą kosztowały mnie... Ryba Ewa - opinia (1) Takie sklepy nie powinny istnieć. Zakupiłam w Home and Cook ekspres do kawy... Ewa Lancerto (2) witam! omijajcie ten sklep szerokim łukiem. zawyżone ceny ( pierwsze ceny są... Jacek Półbuty (2) Nie radze robić tam zakupów ,bo reklamacji nie uwzględniają nawet jak but... Krysia nigdy wiecej tam nie pojade (1) pojechalem mimo uprzedzen dziewczyny .. zaznacze ze bylem tam na zakupach 2... mario