adidas buty nosiłem 5 miesięcy (1) przetarły się. Tanie nie były. Reklamacji nie uwzględniono. Czas na Inspekcję... mark reebok sklep Kaja (10) omijajcie sklep reebok w fashion house na Szadólkach.Zakupilem tam buty... xenon Kaja sklep adidas (1) No cóż, widzę, że pan mgr Daniel Dziubiński jest znany z tego, że nie uznaje... Jacek
Reklamacje- Filippo (4) Po miesiącu od zakupu butów musiałam oddać je do reklamacji:/ Reklamacja... Daria Buty Nike za 500zl (1) witam buty maja 13 miesiecy gwarancja 24 miesiace jest . Wyslalem na... Gość popamietacie mnie Nie polecam sklepu adidas fasion house kaja (1) Zakupiłem w tym sklepie klapki plażowe ,basenowe które po 1 dniu skurczyły... Artur Sklep bubel tak jak towar w nim (1) Kupiłam córce sportowe buty w FASHION HAUSE SOSNOWIEC w sklepie Adidas za hm... Klient zawiedziny Lubię tam robić zakupy (7) Jestem stałą klientką outletu. Polecam zakupy w ciągu tygodnia bo można... M Uciekajcie od FILIPPO!!!! (3) Uważajcie na sklep Filippo ,nie róbcie tam zakupów to chimszczyzna a ceny... GO STRZEŻCIE SIĘ SKLEPU PATROL (3) OMIJAJCIE SKLEP PATROL SZEROKIM ŁUKIEM(...) SPRZEDAWCY PRAWIE WŁAŻĄ DO... MARKO-POLO Reebok - sklep Kaja, Szadółki. (1) niestety, to samo spotkało mnie. Buty rozwaliły sie po mniej niż pół roku a... pati Adidas (2) nie polecam butów zx700w pekają po bokach i do tego nie przyjeta reklamacja... Kina nie polecam sklepu Adidas !! (2) W marcu zakupiłam buty dla mojego syna , które zresztą kosztowały mnie... Ryba Półbuty (2) Nie radze robić tam zakupów ,bo reklamacji nie uwzględniają nawet jak but... Krysia Karol (1) Polecam ten sklep :D najbardziej opłaca się kupić w nim buty , są bardzo duże... Karol nie kupujcie w Crossie (1) witam. kupiłam w tym sklepie 2 pay dzinsów ktore są beznadziejnej jakości po... Ewelina Re: STRZEŻCIE SIĘ SKLEPU PATROL (1) Wręcz przeciwnie, polecam ten sklep , mają dobre ceny i zawsze znajdę coś dla... klientka NIE POLECAM ZAWYŻONE NIEOUTLETOWE CENY (1) Zaskakujące, dlaczego w Warszawie, Lublinie, Pozaniu mogą być prawdziwe... Magda bylem pierwszy raz (2) i udalo sie! kupilem to co chcialem! zadowolenie na maxa JBzGD piatkowy dzien za bezcen.... (2) Ludzie nie dajcie sie wrobic,ceny w innych dniach tygodnia sa takie... ivoo9