Marcin - ocena (1) Dobra i konkretna wspolpraca - polecam Marcin I. - ocena (1) Świetna agencja, przede wszystkim skuteczna w działaniu, a to najważniejsze i... I. Karolina Bys - ocena (1) Polecam Reklamini w zakresie kampanii reklamowych nastawionych na... Karolina Bys
Aleksandra - ocena (1) Mega profesjonalizm a jednocześnie bez spiny i z dobrym wyczuciem na potrzeby... Aleksandra Leszek. - ocena (1) Profesjonalne przekazywanie wiadomości na szkoleniu i kampanię mediach... Leszek. MMM - ocena (1) jestem w pełni zadowolony z obsługi i profesjonalizmu MMM Barb Stefańska - ocena (1) Profesjonalne szkolenie z zakresu marketingu . Duża wiedza i doświadczenie w... Barb Stefańska Ernest - ocena (1) Bardzo komunikatywny szkolenie. Bardzo posuwa do przodu widzenie rynku i wagi... Ernest Marcin - ocena (1) Profesjonalizm w każdym calu. Marcin Krzysztof E. - ocena (1) Polecam. Reklamini przeprowadziło ciekawe szkolenie z marketingu w social... Krzysztof E. Małgorzata S. - ocena (1) Bardzo polecam. Agencja przygotowała dla firmy stronę www oraz przeprowadziła... Małgorzata S. Adam - ocena (1) Bardzo profesjonalne podejście i pomoc w budowaniu reklamy w Google. Od... Adam Karina - ocena (1) Wspólpracuje z agencją Reklamini od dawna w okresach kiedy najbardziej moja... Karina Małgorzata - opinia (1) Reklamini zaopatruje nas w projekty graficzne i druki.Zawsze sprawnie i... Małgorzata Aleksandra - opinia (1) Pełny profesjonalizm, kreatywność i terminowość obsługi. Dobry kontakt z... Aleksandra Halina - opinia (1) Kreatywne projekty to ich mocna strona. Rzetelny partner w biznesie. Polecam... Halina Julia - opinia (1) Bardzo profesjonalne podejście do klienta, olbrzymia wiedza w zakresie... Julia Justyna - opinia (1) Współprace z Reklamini oceniam na wysoki poziom i szczerze polecam każdemu... Justyna michał - opinia (1) współpracowałem z Reklamini przy kilku moich projektach internetowych. W... michał Auto - opinia (1) Rekomenduje w zakresie dowożenie kompleksowej opieki nad kontami social media... Auto