Kinga Babiaczyk - ocena (1) Dobre usługi, wszystko na czas, dobra komunikacja Kinga Babiaczyk Oliwia - ocena (1) Mega usługa koniecznie polecam Oliwia Marek - ocena (1) Bez zastrzeżeń, tip top Marek
L.Mikler - ocena (1) Doskonała Agencja, perfekcyjnie przygotowane działania. Polecam! L.Mikler Weronika - ocena (1) Praca z tą firmą była czystą przyjemnością Weronika Alicja - ocena (1) Mogę polecić z całego serca! Alicja Maciej - ocena (1) Profesjonalnie wykonana usługa, dobry stosunek ceny do jakości, świetny kontakt Maciej Wioletta - ocena (1) Szkolenie w reklamini.pl okazało się strzałem w dziesiątkę! Dzięki... Wioletta Mateusz - ocena (1) Profesjonalnie wykonana kompleksowa usługa promocji projektu firmy wraz z... Mateusz Marta Lewińska - ocena (1) świetna współpraca, gorąco polecam Marta Lewińska Monika Yavuz Meyn Polska - ocena (1) Świetna współpraca, pełen profesjonalizm. Gorąco polecam! Monika Yavuz Meyn Polska Michał - ocena (1) profesjonalna i skuteczna obsługa kampanii FB Michał Dawid - ocena (1) Pełen profesjonalizm i wysoki poziom wiedzy specjalistycznej. Dawid Paweł - ocena (1) Polecam w zakresie strategii marketingowej dla naszej firmy Paweł Rafał - ocena (1) Bardzo dobra, kilkuletnia współpraca. Solidna, merytoryczna. Dużo pomysłów i... Rafał DarekK - ocena (1) Rewelacyjna wspolpraca. Reklamomi to firma na której zawsze mogę polegać. DarekK Piotr_N - ocena (1) Z Reklamini współpracujemy w trybie ciągłym od 3 lat w zakresie kampanii META... Piotr_N K.S. - ocena (1) Pełen profesjonalizm i terminowość. Współpraca bardzo udana, polecam! K.S. Ania - ocena (1) Pełen profesjonalizm. Gorąco polecam ! Ania Marcelina Zawojek - ocena (1) Firma wykazująca się pełnym profesjonalizmem, kreatywnością i indywidualnym... Marcelina Zawojek