Remedy Małgorzata Koper

Fryzjerzy

Sopot, Bohaterów Monte Cassino 25/14

Polecam (1) Rewelacyjna jakość usług i kreatywność to zdecydowanie priorytet tego salonu.... Kasia bardzo fajny salonik (1) Bardzo polecam salon - byłem dwukrotnie i zamierzam regularnie wracać. Miła,... jacek stała klientka (1) Mały, przytulny i czysty salonik. Obsługa - pełen profesjonalizm. Zawsze... Gosia
Dariusz - opinia (1) Oczekiwanie na ścięcie włosów było przyjemnością, byłem zaskoczony, że u... Dariusz Stały klient (1) Witam. Chciałbym polecić wszystkim salon remedy. Jestem w nim co miesiąc i za... Marcin Sopot REMEDY- opinia (1) Profesjonalizm, wspaniała atmosfera- miła obsługa, fachowe porady i wskazówki... Barbara SUPER (1) Świetna obsługa, ścięcie, porady. Jeśli nie mamy pomysłu Pani Małgosia jak... Digi REMEDY - (1) Tym, którzy korzystali już z usług fryzjerskich Pani Małgosi- nie trzeba... Joana Mirosława - opinia (1) Polecam serdecznie salon fryzjerski Remedy. Wielokrotnie korzystałam z usług... Mirosława super salon (1) Bardzo polecam! Piotr Super salon (1) Zawsze miła obsługa, jakość usług na najwyższym poziomie. Profesjonalna w... Basia pełen profesjonalizm (1) obsługa perfekcyjna i bardzo sympatyczna. jakość wykonania rewelacja! nie... Natalia